Ta głęboka hipnotyczna medytacja pozwoli Wam połączyć się ze stanem spokoju, relaksu, ulgi, bezpieczeństwa. Uczucie spokoju i bezpieczeństwa to tęsknota wielu z nas w obecnych czasach. To daje komfort przezywania każdego naszego dnia. Z uczuciem spokoju i bezpieczeństwa z łatwością przechodzimy przez życiowe doświadczenia. Daje także nam to moc do kreowania naszego życia tak, jak chcemy, według naszych potrzeb i pragnień:) A przecież dokładnie o to nam chodzi – czuć spokój i bezpieczeństwo i z tego miejsca tworzyć, manifestować, doświadczać, przezywać swoje życie.

 

Medytacja uwolnienia balastu, oczyszczenia i odzyskania mocy

Prawo próżni mówi, że aby nowe przyszło musi odejść stare. Przychodzi taki moment, że starych i blokujących nas spraw jest za dużo na naszej głowie, w ciele i na sercu. Niemal każdy z nas nosi w sobie coś, czego nie potrzebuje, co jest balastem, ciężarem Od czasu do czasu warto się oczyścić, aby funkcjonować w zdrowiu i harmonii, ale także dlatego, aby zrobić przestrzeń na nowe, lepsze, upragnione doświadczenia i łatwą kreację naszych marzeń, a także odważniejsze i pewniejsze realizowanie naszych celów. Ta hipnotyczna głęboka medytacja pozwoli Ci uwolnić się od tego wszystkiego, co nie jest Ci już potrzebne, co Cię nie rozwija, nie służy Ci. Przyjemnych doświadczeń.

 

Ta medytacja pozwoli Ci połączyć się z emocjami radości, miłości, spokoju dziecka. Dzięki radości chce nam się chcieć. To radość uruchamia koktajl hormonów, które korzystnie wpływają na nasze zdrowie. Wreszcie to ta emocja sprawia, ze do czego pragniemy przychodzi do nas szybciej, albowiem radość i wdzięczność są potwierdzeniem tego, że to czego chcemy już dla nas jest przeznaczone. Bywa tak, że tak wiele bólu i nieprzyjemnych emocji przeżyliśmy przez lata doświadczeń, że obecnie trudno nam jest wejść w stan radości. Dlatego warto na nowo nauczyć ciało i umysł jej doświadczania. Dlatego dziś poprowadzę Cię do odczuwania tej pierwszej radości dziecka, jakim byłeś. Pamiętasz z jaka radością i ufnością wówczas patrzyłaś/ patrzyłeś na świat? Pozwol sobie wrócić do tego stanu, który niezwykle odmieni twoją energię, a wraz z nią zacznie wyglądać inaczej twój świat.