Hipnotyczna medytacja

  • Jakby to było poczuć spokój, miłość, poczucie bezpieczeństwa, radość, stan wewnętrznej harmonii, zaufanie do świata, równowagę emocjonalną, poczucie własnej wartości, połączenie z intuicją, nawiązywać dobre relacje i mieć spełnione relacje, związki?
  • Pragniesz zmienić swoje życie? Wykreować swoją przyszłość?

Mózg to doskonałe narzędzie do tego, by kreować nasze życie w sposób taki, jaki chcemy.

Jakość naszego życia zależy w dużym stopniu od wzorców, jakie zostały nam wgrane, najczęściej w dzieciństwie do 7 roku życia i sterują nami, naszymi wyborami, naszym zachowaniem.

Nasze umysły, nasza podświadomość (miejsce, w którym właśnie istnieją wgrane wzorce, programy, ograniczające przekonania) najlepiej przyswajają nowe informacje, kiedy nasz umysł jest w stanie fal Alpha lub Theta. Stan Alpha osiągamy właśnie w trakcie medytacji. Jeszcze głębszy jest stan Theta, który osiągamy w trakcie snu lub przy mentalnych relaksacjach z głęboką pracą z podświadomością.

Dlatego warto medytacji słuchać tuż po przebudzeniu lub tuż przed snem, kiedy jeszcze jesteśmy nieco spiący. To wówczas uśpiony jest nasz krytyk, cenzor, a wszelkie szumy informacyjne nie dobiegają z zewnątrz..

To właśnie wtedy najlepiej przebić się jest treściom zawartym w medytacji do naszego umysłu. A przecież dokładnie o to nam chodzi, o trwały efekt zmian.

Dlatego, jeśli chcesz pójść dalej i dokonać zmiany w swoim życiu i czujesz, że to rezonuje z Tobą oferuję Ci nagranie medytacji dedykowanej.

Co otrzymasz w ramach dedykowanej medytacji?

indywidualnie przygotowane nagranie medytacji dla Ciebie, z uwzględnieniem Twoich potrzeb

medytacja jest prowadzona w głębokiej mentalnej relaksacji, dzięki czemu efekty są zauważalne szybciej

medytacja jest prowadzona w koherencji serca na podstawie odkryć i wiedzy przekazywanej przez dr Joe Dispenzę wraz z podkładem muzycznym

nagranie, które możesz odtworzyć na swoim smartphonie lub komputerze

Długość nagrania około 30 minut

w koherencji serca doświadczysz spotkania z wewnętrznym dzieckiem, odrzucenie blokujących przekonań, nawyków, myśli, po to, by uzyskać gotowość do otwarcia się na przyszłość i spełnione życie

Czas nagrania 2-5 dni roboczych po konsultacji z Tobą i uzgodnieniem twoich indywidualnych potrzeb

medytacja jest skierowana na najważniejsze dla Ciebie aspekty np.: wzmocnienie poczucia własnej wartości, utrzymanie dobrej wagi, podtrzymania zdrowia, poczucie bezpieczeństwa, zaufania do świata, budowy relacji, etc

opinie

Bosko wszystko. Jest cudownie, idealnie tak, jakie ma być. Wzruszona, wdzięczna.

Magda C.

Ula, przed sekundą odsłuchałam. To jest niesamowite, piękne, nic nie skracamy. Zabieram je całe. Ściskam Cię mocno.

Monika K.

Przepiękna, kojąca… poryczałam się, ale tak ze wzruszenia. Moc wdzięczności Kochana.

Aneta A.

Przecudna medytacja, nie usunęłabym ani jednego zdania, dziękuję. Jest idealnie, a Ty masz tak piękną barwę głosu, że mogłabyś mi nawet czytać książkę kucharską.

Magda G.

„Nawyki myślowe nie muszą być wieczne. Jednym z najważniejszych osiągnięć psychologii w ostatnich dwudziestu latach jest odkrycie, że możemy wybrać sobie sposób myślenia”

Martin Seligman

Gotowy na podróż?