Urodziliśmy się godni dobrego życia i życia w zgodzie ze sobą.

„Jeśli czujesz, że nie pasujesz do tego świata, to znaczy, że jesteś tu po to, by go zmienić” – autor nieznany.

Mamy nikły wpływ na świat zewnętrzny, jednak mamy wpływ na świat wewnątrz nas.

Nie mamy wpływu na nasze emocje. Te są bezwarunkowe, niezależne od nas, mają charakter informacji, jednak mamy wpływ na nasze uczucia. 

Uczucia to emocje przepuszczone przez umysł, którym nadane zostało znaczenie, kontekst bardzo często w oparciu o nasze przeszłe doświadczenia. Nasze uczucia kształtują nasz świat, naszą rzeczywistość, nadają sens naszemu życiu lub go odbierają.

Jeśli czujemy, że nie pasujemy do tego, co jest obecnie wokół nas, potraktujmy to jako wskazówkę i zadajmy sobie pytanie – a jak chcę, żeby było? Warto to zapisać. Uświadomić sobie jak chcemy, żeby było w naszym życiu, wokół nas i w nas. Od tego momentu zaczynamy kształtować naszą rzeczywistość.

Jak Ty chcesz, żeby było? Co możesz zrobić, aby tak było? 

Moc do zmiany od zawsze jest w Tobie.

Podróż do wymarzonego punktu zawsze zaczyna się od tego miejsca wewnątrz nas – od serca ❤️. Ważne jest to, jaki świat jest w nas. Świat na zewnątrz jest odbiciem tego, co pielęgnujemy w sobie. Urodziliśmy się godni życia w zgodzie ze sobą, swoją prawdą, wartościami, w szacunku do samych siebie. Urodziliśmy się godni życia w miłości i spokoju.

Jeśli czujemy, że jest nam źle, niekomfortowo, że coś nam nie pasuje, to znaczy, że dostaliśmy właśnie zaproszenie do zmiany. Jakiej? Ja tego nie wiem, ale Ty doskonale znasz odpowiedź, jeśli tylko pozwolisz sobie ją właśnie teraz usłyszeć 🙂

Pamiętaj, by zawsze zabrać siebie, gdziekolwiek postanowisz pójść dalej.

Na wypadek, gdyby nikt Ci dzisiaj tego nie powiedział: 

jesteś WAŻNA, jesteś WAŻNY

Z miłością 

Urszula