Pakiet (12 spotkań) zawiera:

  • sesje pracy z podświadomością (hipnoza)
  • konsultacje w obszarze pracy z podświadomością, Self Conceptu, diety mentalnej i kreowania swojego życia na najwyższym poziomie 
  • medytację dedykowaną

Od lat interesowało mnie to dlaczego jedni ludzie osiągają to, co chcą, cieszą się zdrowiem, powodzeniem, żyją tak, jak chcą, a drugim mimo marzeń i podejmowanych licznych prób nie udaje się to.

Sama doświadczywszy życia, kiedy wszyscy mówili mi „Ty zawsze otrzymujesz to, co chcesz”, jak i tego, gdy miałam wrażenie, że nie panuję nad niczym, a moje życie przypomina chaotyczny rollercoster wysadzony pechem, chorobami i czarnymi scenariuszami, uparcie zaczęłam poszukiwać przyczyny, która stała za oba stanami.  Mój wrodzony upór, przekonanie, że musi być coś więcej ponad to, co przyjmuje się jako powszechnie wiadome i przyjęte przez większość ludzi, jako prawa, wiary w to, że zmiana jest zawsze możliwa i pragnienie doświadczania spełnionego życia doprowadziły mnie do poznania świata, w którym wszystko jest możliwe.

Tak poznałam fizykę kwantową, funkcjonowanie podświadomości, umysłu krytycznego, epigenetykę, zasady neuroplastyczności mózgu, poziomy świadomości, zasady manifestacji, prawa założenia, wibracji, emocji i wiele innych. Co więcej, okazało się, że nasza rzeczywistość manifestuje się w określony sposób  za sprawą myśli, które nieustannie pojawiają się w naszym mózgu w 95% „nieświadomie”. Moje doświadczenie pokazuje, że aby osiągnąć postawione sobie cele, należy rozpatrywać świat szerzej (właśnie w odpowiednim zrozumieniu energii, częstotliwości, neuroplastyczności mózgu, neurobiologii, poziomów świadomości,holograficznej budowy świata, etc, a nade wszystko umysłu podświadomego).

Konsultacje to usługa spersonalizowana, w trakcie których dzielę się wiedzą i własnym doświadczeniem potrzebnymi do osiągnięcia upragnionego celu. Pracujemy na głębokich poziomach podświadomości, łącząc w trakcie całej pracy najlepiej dobrane techniki. Zadbamy o każdy szczegół tak, by Twoje życie dostosowało się do Twoich założeń. Tym samym staniesz się świadomym twórcą własnego życia i Ty przejmiesz kontrolę nad tym, co spotyka Cię obecnie w życiu. Przypomnisz sobie, jak to jest żyć w komforcie, spokoju, dobrobycie, całkowicie czując panowanie nad swoim życiem.

Efekt? Dokładnie taki, ile włożysz w niego własnego zaangażowania, przekonania i energii. Ja daję z siebie 100%.

PAKIETY PRZEZNACZONE SĄ DLA OSÓB, KTÓRE:

  • pragną większej niż dotychczas mobilizacji,  uwagi skoncentrowanej na nich i ich problemie
  • poszukują najefektywniejszej drogi do upragnionej zmiany 
  • pragną przeprowadzenia kompleksowej zmiany w różnych obszarach życia jednocześnie
  • chcą osiągnąć trwałe efekty, pracując z wybranym przez siebie celem w stosunkowo krótkim czasie
  • którym towarzyszą różne emocje w trakcie zmiany i chcą, by towarzyszyć im w procesie zmiany

Moim celem od zawsze było, aby każdy kto do mnie przychodzi, zaoszczędził czas (który ja poświęciłam na naukę i doświadczanie na sobie), pieniądze i zaczął cieszyć się życiem w najwyższym dla siebie komforcie, pozwalając sobie doświadczać na co dzień wszystkiego tego, co najlepsze.

Każdy z nas ma wszystko, co potrzebne do szczęśliwego życia w sobie, a ja z radością i zaangażowaniem w tym asystuję, dzieląc się przez lata zdobywaną wiedzą i doświadczeniem.

Moim założeniem: wszyscy moi klienci osiągają pożądaną zmianę z sukcesem, trwale, w krótkim czasie.

Uwaga: powyższe sesje, konsultacje nie stanowią ani nie zastępują profesjonalnej porady lekarskiej, ani nie są żadną formą terapii w tradycyjnym rozumieniu współczesnej medycyny, czy psychologii. Każdy kto podejmuje się konsultacji robi to na własną odpowiedzialność i traktuje je jako alternatywne metody wspierające proces zmiany i poprawy życia.

Zapisz się na bezpłatną sesję wstępną