Warsztat Mapa Marzeń

Mapa Marzeń – Twój Spełniony Nowy Rok 2023

Wyobraź sobie, że jest koniec roku, a Ty z satysfakcją, dumą z siebie i poczuciem absolutnego spełniania i radości spoglądasz na mijający rok. Twoje cele zostały osiągnięte, twoje wizje urzeczywistniły się, to, co chciałaś/ chciałeś zamanifestowało się.

Jakby to było czuć, że to czego pragniesz jest już twoje?

Masz konkretną wizję swojej pięknej przyszłości?

Chcesz zrealizować swoje marzenia w 2023?

Mam dobrą wiadomość dla Ciebie, jest energia we Wszechświecie  na spełnienie twoich marzeń.

Nasze marzenia są po to, by je realizować, a nie przez lata nosić ukryte w sobie.

Jedynym twórcą twojej rzeczywistości jesteś TY

Aby pomóc urzeczywistnić się Twoim najskrytszym marzeniom, wizjom, celom, czy planom zapraszam serdecznie na wspólną przygodę tworzenia niezwykłego narzędzia, jakim  jest MAPA MARZEŃ

Pamiętasz, gdy byłeś/byłaś małym dzieckiem? O czym wtedy marzyłaś/marzyłeś? Jakie były wtedy twoje najskrytsze pragnienia?

Kim chciałaś/chciałeś być? Co robić? Jak żyć?

Kiedy ja byłam małą dziewczynką stałam przed ekranem TV i oglądając Krystynę Loskę marzyłam o tym, by któregoś dnia mówić do ludzi i poprawiać im humor. Byłam przekonana, że będę mówić do ludzi i w jakiś – wówczas dla mnie tajemniczy sposób – pomagać im zmieniać ich życie.

Czy moje marzenie spełniło się? Tak. Choć przez wiele lat prowadziły mnie do tego różne drogi.

To, co dziś robię jest nie tylko moją pracą, ale przede wszystkim moją największą pasją.

Dziś każdego dnia rano wstaję i wiem po co to robię.

Dlaczego spełniłam swoje marzenia? Dlaczego „udało mi się”?

Ponieważ często, kiedy zamykałam oczy widziałam ten sam obraz, kiedy mówię do ludzi, a ja czuję radość i wdzięczność.

Ten obraz był tak silny, że każde działanie prowadziło mnie do niego.

Masz swoją wizję życia? Kim chcesz być? Jak się czuć każdego dnia? Co chcesz otrzymać?

Kiedy masz swoje marzenia, kiedy umieścisz je na swojej mapie marzeń staną się dla Ciebie drogowskazem, swoistym GPS, który bezbłędnie doprowadzi Cię do ich spełnienia.

Raz w roku robię mapę marzeń w gronie zainteresowanych osób.

W tym roku zapraszam także Ciebie, zapraszam na wyjątkowe, magiczne warsztaty „Mapy Marzeń 2023”.

Mapa Marzeń to swoista umowa z podświadomością, to programowanie nas na działania, decyzje, zachowania, myśli, które wprost prowadzą nas do tego, co chcemy osiągnąć, co mieć, co otrzymać.

DLACZEGO TE WARSZTATY SĄ INNE?

Wykorzystuję w nich wiedzę o programowaniu podświadomości, tworzymy skuteczne afirmację, które wspierają naszą dietę mentalną przez cały rok, dodaję nieco „magicznych rytuałów”, które uwielbia nasza podświadomość, a my mamy dobrą zabawę, wzmacniamy elementami z  feng shui, żeby było nieco egzotycznie i bardziej skutecznie a na końcu aktywujemy naszą mapę marzeń poprzez wyjątkową, pod ten warsztat skrojoną, głęboką medytacją „Moja mapa marzeń spełnia się”

Moja mapa marzeń co roku spełnia się w około 85-90%.

TO JESY WŁAŚCIWY CZAS

Początek roku to ważny i dobry moment, gdy z większą determinacją oraz zapałem zabieramy się za nadanie naszemu życiu właściwego kierunku i rozmachu. Jest to idealny czas na odświeżenie lub zaprojektowanie od nowa swojej przyszłości.

DLACZEGO WARTO

Podczas warsztatu wyraźnie odczujesz w sobie swoje pragnienia  i określisz plan na najbliższy rok.

Mapa marzeń to swoista autosugestia działająca na nasz wzrok, wyjątkowo mocna umowa ze sobą i z Wszechświatem, napisana językiem naszej podświadomości: obrazami  i emocjami, które poprzez te obrazy w nas powstają. Mapa marzeń to niecodzienna okazja do spotkania się ze sobą, gdzie odważniej wyciągamy na światło dzienne nasze, czasem od dawna skrywane, pragnienia.

MAPA MARZEŃ POMAGA

 • precyzyjnie  określić, czego pragniesz, a dzięki temu określisz jeszcze wyraźniej swoje cele
 • znaleźć  czas, byś  w skupieniu przeglądając zdjęcia uświadomił (a) sobie, czego chcesz mieć więcej
 • zwizualizować to za czym tęsknisz, a dzięki temu uczynić swoje marzenia realne
 • zasilić swoje marzenia silną i pozytywną energią, kiedy każdego dnia w dobrych emocjach spoglądając na nią przyciągasz do swojego życia to, co na niej się znajduje; to właśnie pozytywne emocje są paliwem dla naszych manifestacji (kreacji) w życiu

W trakcie tworzenia mapy marzeń pracujemy głęboko, z odwagą, skupieniem i wrażliwością nad tym, by marzenia, plany i cele, które wyłonisz dla siebie, miały maksymalną szansę realizacji.

Mapa Marzeń działa na zmysł wzroku w ten sposób oddziaływując każdego dnia na podświadomość i utrwalając w niej to, czego chcesz w swoim życiu więcej.

OPIS WARSZTATU:

  Po  medytacji wdzięczności, zamykającej mijający rok w dobrej energii, z otwartymi umysłami ruszymy wspólnie w wyjątkową podróż do stworzenia wizji twojego wspaniałego, spełnionego życia

  CO ZYSKASZ DZIĘKI WARSZTATOWI:

   1. Zaplanujesz swoją przyszłość tworząc Mapę Marzeń, która będzie Ci towarzyszyć przez najbliższy rok, przypominając zawsze, jaki jest kierunek, cel i wizja twojego WYMARZONEGO życia

   2. Spędzisz wspaniały, pełen radości, pozytywnej energii, kreacji i wzajemnych inspiracji czas

   3. Stworzysz swoje osobiste dzieło, na które z przyjemnością i radością będziesz spoglądać przez następny rok

   4. Na koniec warsztatu połączysz się ze swoimi marzeniami poprzez medytację Aktywacji Mapy Marzeń, którą przygotowałam specjalnie na ten warsztat.

   CO OTRZYMASZ:

    1. wiedzę, jak stworzyć DZIAŁAJĄCĄ Mapę, jak działa nasza podświadomość i jaką ma moc wizualizacja, jak tworzyć skuteczne afirmacje, jak pracować z mapą, by działała

    2. Listę potrzebnych rzeczy do wykonania mapy marzeń

    3. Ćwiczenia przed rozpoczęciem warsztatu, które pomogą Ci stworzyć twoją najlepszą mapę marzeń

    4. Dwie medytacje w trakcie warsztatu

    5. Opiekę na prywatnej grupie przez  okres 3 dni, na której będziesz mogła/ mógł zadawać pytania dotyczące tworzenia mapy

    TERMIN:

     20.01. 2022 G. 19.00 (3h)  warsztat – platforma zoom + 72 h (dedykowana grupa na FB)

     24.01 .2022  G. 20.00 (1h)  medytacja – platforma zoom

     TWOJA INWESTYCJA

     • do 14.01.2023 – 199 zł
     • od 14.01.2023 – 290 zł

     Dla uczestników poprzednich warsztatów i moich Klientów rabat 10%. Aby otrzymać rabat, napisz do mnie.

     Twoje życie jest darem, a Ty jesteś godzien, aby przeżyć je jak najlepiej.

     Zapraszam wszystkie osoby, które są zdecydowane otrzymać to, co chcą i żyć życiem swoich marzeń.

     (wszelkie informacje organizacyjne, a także to, co będziesz potrzebować do stworzenia mapy marzeń otrzymasz na maila)

     Poznaj opinie uczestniczek poprzednich spotkań tworzenia mapy marzeń ze mną:

      Mapę marzeń robię co roku, w tym roku cieszę się że mogłam zrobić pod przewodnictwem Uli. Krok po kroku od prowadzenia wspaniałych mantr i kobiecego kręgu. Dużo rytuałów, które pomogą uruchomić energię w intencjach polecam to doskonała okazja zobaczyć również co jest ważne na ten moment, za co chcę podziękować , co zaprosić, z zadbaniem o każdy obszar życia.

      Tatiana

      Miałam przyjemność uczestniczyć w warsztatach z Mapy Marzeń z Ulą w styczniu. Kameralna grupa i doskonałe przygotowanie merytoryczne to zdecydowany plus dla tego warsztatu. Do tego materiały , które znalazły się na mojej skrzynce mailowej na parę dni wcześniej, abym mogła wszystko przygotować, były czytelne, naładowane przykładami do natychmiastowego wykorzystania i jednocześnie bardzo przydatne w budowaniu mapy. Polecam.

      Natalia

      Dziękuję Ula za cudownie spędzony czas w kobiecym gronie. Przygotowując się do tego spotkania miałam chwilę dla siebie by się zatrzymać i zastanowić jakie są moje potrzeby, Co chcę osiągnąć, zdobyć w Nowym Roku. To czas niezwykle potrzebny, by podsumować poprzedni rok i z większą odwagą wejść w 2021. Mapa już się spełnia️.  Dziękuję!

      Ania

      Polecam z całego serca współpracę z Ulą. Uczestniczyłam w warsztacie w warsztacie Mapa Marzeń 2021 15 stycznia. Po pierwsze doskonale przygotowane merytorycznie, po drugie z dużą uważnością na każdego uczestnika. Przygotowania do budowania mapy rozpoczęły się kilka dni wcześniej, żeby dobrze przemyśleć plany i marzenia na ten rok. Dostałam od Uli dużo wskazówek, które doprowadziły mnie do stworzenia mapy. Jestem mega zadowolona. Myślę, że ważną rzeczą jest również przebywania w kręgu wspierających się kobiet. To wartość bezcenna.

      Ela