Urszula Jaworska pracuje z podświadomością i jest trenerem szybkiej transformacji. Na co dzień łączy pracę umysłu świadomego z podświadomym, uczy, jak zmieniając myślenie, zmienić swoje życie. Skutecznie wspiera w wyjściu od dowolnej mentalnej blokady i wejściu do świata nieograniczonych możliwości poprzez odkrycie własnych zasobów, umiejętności, odkrycie swojej mocy i budowę doskonałego self-conceptu.

Jej misją jest wesprzeć, jak największą liczbę ludzi w podniesieniu standardu ich życia. Wierzy, że prawdziwe bogactwo – intelektualne, duchowe, materialne – jest przypisane z racji urodzenia każdemu człowiekowi. Wystarczy na to się otworzyć.

Celem materiałów, które tworzy jest poszerzenie świadomości, aby każdy gotowy na to człowiek wykorzystał swój potencjał i żył naprawdę życiem, którego pragnie.

Sukces nie jest tajemnicą. Sukces jest powtarzalnym i duplikowalnym działaniem, opierającym się na jasnych zasadach, które od razu można wcielać krok po kroku w życie.

Z wykształcenia jest  hipnoterapeutką, trenerem biznesu, coachem, coachem integratywno-transpersonalnym, filozofem, praktykiem Soul Body Fusion.
Nauczycielka medytacji stymulujących procesy zmiany myślenia, uwalniania emocji, regeneracji organizmu.

Jest nagrodzonym przez Business Woman&Life w 2023 roku “Liderem wsparcia na drodze do spełnionego i satysfakcjonującego życia”.

W swojej pracy korzysta z dobrodziejstw nauki: kodowania podświadomości, fizyki kwantowej, techniki uwalniania Hawkinsa, FTT, kodów emocji, totalnej biologii, Soul Body Fusion, wiedzy o energii męskiej i żeńskiej.

Jest pasjonatką holistycznego uzdrawiania i naukowych podstaw wpływu rozwoju świadomości na przebieg życia człowieka, jako iż sama posiada dowody, że zmiana świadomości wpływa na zmianę życia i leży u podstaw spełniania wszelkich pragnień.

Uczestniczka wielu międzynarodowych programów mentoringowych, by materiały, które tworzy przynosiły wartość na najwyższym poziomie.

Stawia na rezultaty!

Prywatnie spełniona kobieta, mama dwójki fantastycznych dzieci i właścicielka niesfornego psa.

 

MOJĄ MISJĄ JEST POMÓC KAŻDEMU GOTOWEMU NA ZMIANĘ CZŁOWIEKOWI
W STWORZENIU ŻYCIA, KTÓRE POKOCHA Z ŻYCIA, KTÓRE MA.

KURSY I CERTYFIKATY

  • Trener Biznesu (WSB)
  • Praktyk Soul Body Fusion
  • Udoskonalony Self concept
  • Thinking Into Results
  • Trener Sprzedaży
  • Coach (SWPS)
  • 21 – day of Meditation Challange Gabbriele Bernstein
  • Ultimate Uplevel Academy
  • Coach integratywno-transpersonalny
  • Hipnoza zaawansowana – certyfikat wydany przez Polską Akademię Hipnozy

I wiele innych w tym : kursy Joe Dispenzy, dr. Mateusza Grzesiaka, Małgorzaty Leszczyńskiej, Klaudii Pingot, Natalii Jefimowej, Tatiany Pałuckiej, Lejlani Szajek, i wiele innych.

Od zawsze interesują mnie rezultaty i sukcesy w wyniku podejmowanych zmian. W swojej pracy daję z siebie 100 %, aby każdy kto do mnie trafia osiągnął przy moim wsparciu to, czego szukał od dawna. Właśnie dlatego pracuję z ludźmi, którzy wiedzą, że ich życie zależy od nich i pragną trwałej, efektywnej zmiany.

Zapisz się na bezpłatną sesję wstępną