Warsztat “Od Miłości do sukcesu – odblokuj swój ukryty potencjał i wejdź na kolejny poziom”

Czy jesteś gotowa na następny poziom?

Pracuję z niesamowitymi kobietami w biznesie, takimi jak Ty. Czy Twoim jedynym problemem jest to, że walczysz o przyciągnięcie klientów lub stały dochód i czujesz, jakbyś utknęła w miejscu mimo nowych pomysłów i włożonej w to pracy? Nęka Cię zwątpienie w siebie, zwlekanie i porównywanie do innych, ponieważ po prostu nie czujesz, że JESTEŚ WYSTARCZAJĄCA.

Myśl o utknięciu w tym samym miejscu przez kolejne 6 miesięcy przeraża Cię. Czujesz, że musisz sprawić, by Twój biznes, Twoja działalność, Twoja praca przyniosła większy sukces, nie tylko dla Ciebie, ale także dla Twojej rodziny.

Warsztat “Od Miłości do sukcesu – odblokuj swój ukryty potencjał i wejdź na kolejny poziom” wprowadzi brakujący składnik z każdego innego kursu, który do tej pory przeszłaś – zasadniczą pracę, którą musisz wykonać, aby odblokować się na szybki sukces i da Ci narzędzia do łatwego przyciągania klientów.

Czy może:
Ciągle czujesz, że nie jesteś wystarczająco dobra?
Czujesz, jakby coś blokowało Cię przed osiągnięciem sukcesu, na który naprawdę zasługujesz?
Zmagasz się z perfekcjonizmem i martwisz się, co ludzie o Tobie pomyślą, jak zareagują?
Ciągle porównujesz się z innymi, którzy odnoszą sukcesy i zastanawiasz się, co oni mają, czego Ty nie masz?
Chciałabyś wiedzieć, co pisać w postach w mediach społecznościowych, aby przyciągnąć wymarzonych klientów bez wydawania fortuny na reklamy?
Uwielbiasz wspierać innych, ich rozwój i chcesz, by Twoja pasja stała się jednocześnie Twoją pracą i źródłem stałego dochodu?
Któryś z tych punktów brzmi naprawdę znajomo?

Podobnie jak kobiety, z którymi pracuję, prawdopodobnie ukończyłaś wiele kursów, przeczytałaś niemal wszystkie książki i od jakiegoś czasu pracujesz nad swoim mindsetem… może nawet masz plan i strategię rozwoju swojej działalności i wiesz, co masz robić, ale wciąż masz w sobie tego negatywnego wewnętrznego krytyka, który mówi Ci, że nie jesteś wystarczająco dobra, że nie możesz odnieść sukcesu i przez to być może prawie straciłaś nadzieję, że to dla Ciebie możliwe.

Patrzysz na inne osoby, koleżanki, znajome z podziwem łamanym ukłuciem zazdrości. Zastanawiasz się, jaki jest sekret ich sukcesu. Chwila prawdy…. Byłam w tym samym miejscu jeszcze jakiś czas temu. Pracowałam w korporacji i bałam się, że gdy w 100% zajmę się czymś, co kocham, moją działalnością, nie znajdę wystarczającej liczby klientów, którzy zechcą płacić za moje usługi.

Od 2018 roku prowadziłam FB i nie było to moim źródłem dochodu, aż w ubiegłym roku dokonałam gruntownych zmian i…. na moim koncie zaczęły pojawiać się kwoty o jakich wcześniej marzyłam, a liczba klientów z miesiąca na miesiąc systematycznie rośnie.

A teraz:

Wyobraź sobie, że przechodzisz od ciągłego krytykowania i porównywania się z innymi do prawdziwej miłości i akceptacji tego, kim jesteś, dumnego dzielenia się swoimi wyjątkowymi darami ze światem i przyciągania z łatwością swoich wymarzonych klientów.

Wyobraź sobie, że czujesz się tak dobrze ze sobą, że pokazujesz się autentycznie i jesteś za to kochana, szanowana, doceniana?
Publikujesz jednego posta na FB i masz kilka rezerwacji terminu jeszcze tego samego dnia?
Co oznaczałoby dla Ciebie posiadanie większej liczby klientów i większych dochodów dla swojej rodziny?
Co stanie się z Twoją firmą, Twoją działalnością jeśli w końcu uwolnisz się od “bagażu” przeszłości, który trzymał Cię w miejscu i przez to Twój biznes stał w miejscu i był prowadzony na małą skalę?
Wyobraź sobie, że jesteś emocjonalnie wolna, aby stale przyciągać więcej klientów, więcej sukcesu i więcej obfitości.
Jak to zmienia Twoje życie?

Co by to oznaczało, gdybyś…

W 1000% wierzyła, że:

Jesteś wystarczająca i przestała powstrzymywać się przed prowadzeniem swojej działalności.
Mogła otrzymać zapłatę za dokonywanie zmian w życiu Twoich klientów i robienie czegoś, co kochasz, o czym marzysz, co jest Twoją pasją.
Była tak magnetyczną dla Twoich klientów, że codziennie dostajesz zapytania o to, jak można współpracować z Tobą.
W końcu miała możliwość uwolnienia się od prokrastynacji, nawyku zwlekania i przeszła do podejmowania każdego dnia szybkich działań, które służą rozwojowi Twojej działalności.
Miała wolność finansową i odczuwała stale wewnętrzny spokój (o tym marzy przede wszystkim 90% moich klientek, o tym marzyłam i ja).

Nauczyłam się moich prostych, ale niezwykle wydajnych strategii, aby przyciągać więcej klientów pracując m.in. z takimi mentorkami, jak Natasha Bray i Ewa Pietrzak (są klientki, które po pracy ze mną podniosły swoje wynagrodzenie o kilka tysięcy, nie mogą opędzić się od intratnych ofert, ludzie zaczęli je doceniać, szanować i traktować z szacunkiem. Zaczęły pracować z lekkością, zmieniły pracę, w których czuły się niedoceniane i za mało wynagradzane na takie, które odpowiadają ich rzeczywistym kompetencjom i energii, powróciły do swojej kobiecej energii i wiele innych).

Moje życie i mój biznes oraz moje dochody zmieniły się, gdy poznałam wiedzę, o tym co odpowiada za 80% sukcesu i jak wychodzić z tym, co naprawdę jest moją pasją do moich klientek i pomagać im dzięki temu zmieniać ich życie, a jednocześnie prowadzić dochodowy biznes.

W tym warsztacie łączę pracę umysłu świadomego z podświadomym, wiedzę, ćwiczenia, hipnozy, autosugestie oraz wiedzę z zakresu marketingu i psychologii sprzedaży.

W przeciwieństwie do innych kursów, które być może już próbowałaś przerabiać, ten łączy moc pracy świadomego i podświadomego umysłu, dając możliwość trwałej zmiany oraz psychologię marketingową i strategie, aby uzyskać szybkie wyniki i osiągnąć własną wersję sukcesu (każdy ma inną).

Kiedy przejdziesz przez głęboką transformacyjną podróż w trakcie warsztatu „Od Miłości do sukcesu”, nie tylko przyciągniesz więcej klientów i zarobisz więcej pieniędzy, ale zauważysz wpływ na każdą dziedzinę swojego życia. Sama jestem tego przykładem.

Jeśli próbowałaś wszystkiego innego i desperacko chcesz, aby Twoja firma odniosła sukces, musisz pracować nad SOBĄ. Twój sukces biznesowy jest odzwierciedleniem Ciebie, a ten warsztat całkowicie zmieni Ciebie i Twój biznes.

Sukces opiera się na relacjach. Jednak pierwsza relacja jaką potrzebujesz poprawić, to relacja z samą sobą na głębokim poziomie świadomości.

Zanim to odkryłam spędziłam wiele lat na gromadzeniu wiedzy i doświadczenia, którymi mogłabym się dzielić z moimi klientkami, jednak zamiast tego wciąż czułam się niewystarczająco dobra i gotowa, by wyjść z moimi ofertami na zewnątrz i zacząć wyceniać swoją pracę. Tak, to byłam ja – jeszcze  półtora roku temu.

   Cześć, nazywam się Urszula Jaworska

Pomagam kobietom kochać i wierzyć w siebie, zarabiać więcej, osiągnąć sukces i spełnić swoje marzenia i ambicje. Po sesjach ze mną zaczynają znać i cenić swoją wartość, budować z zaufaniem i dobrym nastawieniem swoją bezpieczniejszą przyszłość, dbać o siebie. Poprzez uzdrowienie ran przeszłych doświadczeń, które miały wpływ na całe ich życie, zaczynają odczuwać zmiany we wszystkich obszarach życia: prywatnym, zawodowym, finansowym. Odkrywają swoją moc, rozwijają swoje pasje. Odzyskują radość ze swojego życia i wewnętrzny spokój. Wzrasta ich pewność siebie i zaczynają odważnie podejmować ważne dla nich decyzje i realizować kolejne kroki we wszystkich obszarach życia. Zaczynają przyciągać pomyślność i powodzenie. Ich osobista transformacja prowadzi do większego sukcesu i poczucia spełnienia w ich biznesie i relacjach.

Mam ponad 19-letnie doświadczenie w sprzedaży. Posiadam kwalifikacje na poziomie trenera, coacha, hipnoterapeuty. Od dwóch lat pracuję, jako hipnoterapeutka metodą 5-path, a także autorskimi metodami, aby stworzyć pozytywną transformację w  życiu moich klientów. Pomogłam setkom osób nauczyć się kochać i wierzyć w siebie oraz doświadczyć  transformacji we wszystkich obszarach ich życia.

Moja historia…

W 2015 roku doświadczyłam kryzysu we wszystkich obszarach życia: zawodowym, finansowym, prywatnym, zdrowotnym. Jedyne, co wówczas mi zostało to wiara, że odbuduję swoje życie i znowu będę się uśmiechać. Miałam dwoje dzieci, kredyty i trudności ze znalezieniem dobrej pracy mimo doświadczenia i kwalifikacji.

Nie pozostało mi nic innego, jak znaleźć odpowiedź jak ja się w tym miejscu znalazłam (by już nigdy tam nie wrócić) i jak z niego wyjść. Poprzez liczne szkolenia, warsztaty, studia podyplomowe, metodą prób i błędów podnosiłam się, aż trafiłam na pracę z podświadomością, głębokie hipnotyczne medytacje oraz hipnozę.

To był strzał w dziesiątkę. Od tego momentu moje życie zmieniło się diametralnie. Dlatego dziś już wiem, co i gdzie może blokować nas na sukces, finanse i spełnione życie i jak to zmienić.

W pracy z Klientami łączę moje unikalne podejście do zmiany poprzez pracę z podświadomością, umysłem świadomym, narzędziami coachingowymi, wiedzą z zakresu sprzedaży, biznesu, aby doświadczyć znaczącego wzrostu ich poczucia pewności siebie, własnej wartości i wyników przychodu u moich klientek.

Moją misją jest wesprzeć, jak największą liczbę kobiet w podniesieniu standardu ich życia.

Sukces nie jest tajemnicą. Sukces jest powtarzalnym i duplikowalnym działaniem, opierającym się na jasnych zasadach, które od razu można wcielać krok po kroku w życie.

Doświadczyłam znaczącej transformacji w moim życiu i biznesie po zastosowaniu hipnozy, uzdrowieniu przeszłości, eliminacji ograniczających przekonań i budowie nowego self conceptu.

Doświadczyłam przejścia z 5 cyfrowych zarobków do 6 cyfrowych, poprawy stanu zdrowia, wyglądu i relacji z bliskimi w przeciągu 1,5 roku od rozpoczęcia pracy z podświadomością i zbudowaniu nowego Self Conceptu. Połączyłam unikalne podejście do zmiany z pracą z podświadomością, umysłem świadomym i organicznymi strategiami marketingowymi, aby doświadczyć znaczącego wzrostu wyników przychodu w ciągu roku, bazując na wiedzy moich zagranicznych mentorów, którzy obecnie zarabiają 7 cyfrowe kwoty wykonując pracę, która jest ich pasją.

Jestem bardzo wdzięczna, że mogę dzielić się moją wiedzą i doświadczeniem i przekazać tę wiedzę i transformację Tobie.

Wyniki klientek po pracy ze mną…

W końcu odważyłam się na pracę online. Uwierzyłam, że mogę to robić. Bez Ciebie nie byłoby to możliwe.
Viorika

Dzięki głębokiej pracy nad sobą, sesji hipnoz, dedykowanej medytacji oraz ułożonych wspólnie afirmacji i strategii działania zmieniłam pracę na taką, jaką chciałam i podniosłam swoje zarobki do poziomu ponad 10 000 zł.
Magda

Kochana, u mnie cuda, jak pisałam. Ludzie zaczęli doceniać to, co robię, moją wiedzę, moje zaangażowanie, otwartość. Mam takie propozycje pracy i płacy, że momentami wydaje mi się, że śnię. Jestem wdzięczna za wszystko co do mnie przychodzi i za każdego kogo spotykam. To daje mi szczęście i spełnienie.
Anetka

Jestem szczęśliwa i wdzięczna jednocześnie, że dzisiaj rano po konsultacji ze szkołą językową, zdecydowałam, że wchodzę w kurs nauki języka angielskiego, o którym myślałam od nastu miesięcy a to dzięki mojej podwyżce 2000 zł którą otrzymałam przechodząc na cały etat. Wzruszam się ze szczęścia i dziękuję za naszą pracę. Przy okazji zaczynam spełniać swoje marzenia z mapy marzeń, którą robiłam uczestnicząc w Twoim warsztacie w styczniu tego roku.

Dziękuję, że Ciebie poznałam.

Milenka

Po ostatniej sesji hipnozy, w której pracowałyśmy nad uwolnieniem blokady na pieniądze wreszcie czuję lekkość, spokój, życie w sobie i mam gotowość, bez lęku, by pobierać opłaty od osób, które przychodzą do mnie na sesje.
Agata

Budzę się szczęśliwa i pełna energii. Czuję się trochę tak, jakbym obudziła się z zimowego snu. Dziękuję za medytację, dobrze mi robi.
Basia

Zmiany, które zachodzą w życiu są bardzo szybko zauważalne i cieszę się jak dziecko, że to My mamy taką MOC sprawczą, aby zmienić własne życie na takie, jakie chcemy. Polecam całym sercem.
Agnieszka

Serdecznie polecam sesje u Uli. Przyszłam do niej, kiedy sama potrzebowałam wsparcia i takie otrzymałam. Cenne i motywujące wskazówki Uli, pozwoliły mi odkryć bariery, których nie widziałam. Ula to wspaniała mentorka i przewodniczka z powołania. Niech się dzieje pięknie.
Aga

Dzięki pracy z Tobą otworzyłam swój gabinet hipnoterapii i wiem już, że mogę tak pracować i zarabiać pieniądze, a Twój warsztat wszystko mi poukładał i wyjaśnił.
Agnieszka

Dzięki pracy z Tobą odkryłam, że moim powołaniem jest hipnoza i właśnie zapisuję się na kurs, a korpo to kwestia czasu, by z niego odejść.
Magda

Pracowałam nad sobą i własnym uzdrowieniem przez ponad dekadę i odnosiłam sukcesy, ale zawsze czułam, że coś mnie powstrzymuje i za chwilę znowu traciłam pieniądze. Jakbym cały czas uderzała głową w szklany sufit. Zaczęłam odczuwać zmiany już  w trakcie słuchania Twoich afirmacji i medytacji na YT. Wiedziałam o tym, że potrzebuję zmiany na głębokim, dla mnie nieuświadomionym poziomie, a potem zdecydowałam się to zrobić. Wiedziałam, że głęboko we mnie jest jakaś blokada, której sama nie potrafię zmienić. Po pierwszym spotkaniu z Tobą poczułam wzrost motywacji, chęci do działania, a także  poczułam, że to, czego pragnę jest dla mnie osiągalne.
Kamila

Uczucie, że w końcu pokonuję blokady, których nie mogłam ominąć podczas dotychczasowej pracy nad sobą jest niesamowite. Dziękuję bardzo za to. To więcej niż się spodziewałam, ponieważ czuję zachodzącą różnicę w całym moim życiu, nie tylko w moim biznesie. Praca z hipnozą była dla mnie najlepszą rzeczą. Czuję się bardziej pewna siebie i wzmocniona, jako osoba oraz pewna siebie i pozytywnie nastawiona do mojej firmy i wpływu, jaki mogę wywrzeć.
Agnieszka

W taki sposób mój warsztat „Od Miłości do sukcesu” może zmienić Twój biznes i życie, zabierając Cię z miejsca poczucia utknięcia w miejscu, blokady, porażki do przekonania, że jesteś więcej niż wystarczająca, do miejsca, w którym zaczniesz przyciągać autentycznie klientów jednym postem na Facebooku, czy treściami publikowanymi na YouTube.

Pragnę podzielić się z Tobą tym, czego sama się nauczyłam w ostatnim czasie, ułatwić Ci osiągnięcie Twoich celów i zrobisz to szybciej i taniej niż zrobiłam to ja.

CO JEST WLICZONE W CENĘ

“Od Miłości do sukcesu” to 6-tygodniowe doświadczenie grupowe ze wsparciem na żywo, co odróżnia ten kurs od wielu innych, które być może do tej pory robiłaś.

Każdego tygodnia pojawi się nowy moduł w trakcie spotkania on-line na platformie zoom – każdy z nich zapewnia ogromną transformację, która przyspieszy Twój sukces. Spotkania będą nagrywane. Przez 2 miesiące po zakończeniu warsztatu będziesz mieć dostęp do nagrań.

Ale na tym nie koniec. W każdym tygodniu widzimy się live, gdzie odpowiem na Twoje pytania.

Jeśli wybierzesz opcję GRAND, każdego tygodnia otrzymasz ode mnie telefon, w którym możesz zapytać mnie o wszystko ORAZ możesz przesłać swoje zadania do końca każdego tygodnia, aby uzyskać ode mnie osobistą opinię.

Jeśli zaś wybierzesz opcję VIP otrzymasz 4 transformujące sesje hipnozy ze mną 1:1 oraz indywidualne nagranie Twojego nowego imprintu podświadomości – hipnotyczną medytację dedykowaną, specjalnie zaprojektowaną dla Ciebie, aby wzmocnić to, co dla Ciebie w tym momencie jest najważniejsze i uwolnienie się od wszystkiego tego, co już domaga się uzdrowienia, aby pozwolić Ci szybciej osiągnąć Twoje cele.

CO ZAWIERA WARSZTAT?

Opcja Basic

1. Hipnotyczna sesja “Otwórz serce” zmieniająca życie, aby uzdrowić swoje serce, odblokować prawdziwą Miłość własną i usunąć wszelkie negatywne przekonania, które blokowały Cię przed sukcesem i większą liczbą klientów.
2. Warsztaty dotyczące tajemnicy Mindsetu Sukcesu.
3. Warsztaty strategii marketingowej.
4. Uzdrawiania dzieciństwa i praca z limitującymi przekonaniami.
5. Dostęp do pytań i odpowiedzi na żywo w celu uzyskania wsparcia (live FB/zoom).
6. Ekskluzywna społeczność na Facebooku z innymi kobietami w tej wspólnej podróży.
7. Warsztat “Odpowiedzialność za podejmowanie działań” na podstawie wszystkiego, czego się nauczyłaś, czyli wskazówki, jak przejść od planowania do efektywnego działania, by od razu zacząć wcielać zdobytą wiedzę w życie.

PLUS:

  1. Nagranie modułu warsztatu “Mistrzowski Self Concept”.
  2. Ćwiczenie zmieniające nastawienie “Odkryj eksperta w sobie”.

Opcja Grand 

Wszystko to, co powyżej oraz:

  1. Osobiste telefoniczne informacje zwrotne raz w tygodniu ode mnie na temat Twojej pracy, aby pomóc Ci przyciągnąć więcej klientów.
  2. Pytania, które sprzedają – przewodnik podczas pierwszego spotkania z potencjalnym klientem.
  3. Dostęp do grupowego chata na platformie DISCORD, gdzie na bieżąco możesz dzielić się swoimi refleksjami, wrażeniami i zadawać pytania.

VIP 

Wszystko to, co powyżej oraz:

  1. 4  transformujące sesje hipnozy 1:1, a pomiędzy nimi możesz mi zadać indywidualnie pytanie via whatsapp, messenger.
  2. Osobista hipnotyczna medytacja do odsłuchiwania przez kolejne 33 dni, aby wzmocnić kotwiczenie nowych wzorców, pomagających Ci osiągnąć Twój osobisty sukces i zarabiać więcej.

BONUSY przy zakupie do 15.07.2023

  • Medytacja “Wybieram Miłość i pieniądze”.
  • Medytacja “Rozkręć swój wir pieniędzy”.
  • Ćwiczenie “Booster wyrównania energetycznego”, by wejść natychmiast w energię przyciągania większej liczby klientów.

Korzyści

W 1000% wierzysz, że jesteś wystarczająca i przestałaś powstrzymywać się od prowadzenia swojego biznesu.
Zarabiasz na wprowadzeniu znaczących zmian w życiu swoich klientów i robieniu czegoś, co kochasz.
Jesteś tak magnetyczna dla swoich klientów, że codziennie otrzymujesz zapytania, jak można z Tobą pracować.
Przechodzisz od prokrastynacji do szybkiego podejmowania działania i decyzji dotyczących prowadzenia Twojej działalności.
Zaczynasz czuć wolność finansową i wewnętrzny spokój.
Poznasz proste, ale potężne strategie przyciągania większej liczby klientów, których uczyłam się od moich mentorek, które regularnie zarabiają 6 cyfrowe miesięczne dochody (a według których strategii zarabiam kilka tysięcy z JEDNEGO posta na Facebooku przy użyciu tych technik dodając swoją sprzedażową wiedzę).

Czy jesteś gotowa?

Start 27.07.2023 g. 20.00 (platforma zoom)

29.08 – 14.09 – integracja i wdrożenie zadań

14.09 – podsumowanie i zakończenie warsztatu

 

 

Koszt:

Wariant  BASIC

1 777 PLN

PŁATNOŚĆ JEDNORAZOWA:

PŁATNOŚĆ CYKLICZNA:

Wariant  GRAND

2 444 PLN

PŁATNOŚĆ JEDNORAZOWA:

PŁATNOŚĆ CYKLICZNA:

Wariant  VIP

5 599 PLN

Zarezerwuj termin bezpłatnej konsultacji, abyśmy bezpośrednio mogły omówić szczegóły.

PŁATNOŚĆ JEDNORAZOWA:

PŁATNOŚĆ CYKLICZNA: