Wyobraź sobie, jak wychodząc od dowolnej blokady, której obecnie doświadczasz odzyskujesz:

 • radość życia, spokój, sens istnienia, poczucie własnej wartości, miłość, wolność
 • wolność płynącą z nie dźwigania więcej ciężaru przeszłości
 • wolność wynikającą z uwolnienia od poczucia winy i wstydu, wybaczenia
 • wolność od negatywnych nawyków, ograniczających przekonań, lęku przed opinią innych, strachu przed krytyką, odrzuceniem
 • wewnętrzny spokój płynący z akceptacji siebie i swojego życia
 • zrozumienie i dostęp do własnych emocji, które stają się twoim sprzymierzeńcem
 • stan poczucia spełnienia i obfitość w każdym obszarze życia
 • zdolność kreowania życia takiego, jakiego chcesz

Jeśli w tym momencie poczułeś, że to dla Ciebie:

Zapraszam Cię do świata samodoskonalenia i pracy z podświadomością, której działania wpływają na nas w ponad 90 %. To właśnie w tym miejscu znajdują się nasze przekonania, blokady, wzorce i programy mentalne, które determinują nasze decyzje, wybory, a w efekcie całe życie. Często zdarza się tak, że trudno do tego dotrzeć, zwłaszcza na początku wprowadzania zmian.

Być może nie raz próbowałeś zmienić coś w swoim życiu, a jednak kończyło się to fiaskiem? Być może nie raz mówiłeś sobie, że następnym razem podejmiesz inną decyzję, powiesz inaczej, zachowasz się inaczej, a jednak kończyło się jak zwykle, a Ty masz wrażenie, że kręcisz się w kółko lub nie masz nad sobą, nad swoim życiem kontroli?

Dzieje się tak, gdyż w ponad 90 % ( Joe Dispenza mówi, że w 97 %) jesteśmy na autopilocie, którym jest działalność naszej podświadomości, a jej wzorce wgrane zostały w dzieciństwie.

Dzięki odkryciu przyczyny danego problemu i umiejętnym uzdrowieniu sytuacji, każdy z nas może trwale i skutecznie wprowadzić zmiany w swoim życiu. A przecież dokładnie o to nam chodzi 

JAK PRACUJEMY

 • Sesje odbywają się w zrelaksowanym stanie. Stan głębokiego relaksu to bardzo korzystny i naturalny dla organizmu stan, w trakcie którego nasze ciało się szybciej regeneruje, regulują emocje, wzmacnia nasza psychika. To proces głębokiej pracy z podświadomością i integracji na wielu poziomach. Właśnie dlatego efekty przychodzą szybko i są trwałe. Masz cały czas kontrolę nad tym na czym pracujemy i pełną uwagę.
 • Dla utrwalenia zmian na życzenie nagrywam dedykowane medytacje, z którymi możesz pracować przez kolejne 21 dni. Dzięki temu wzmacniasz swój self concept, a zmiany zachodzą szybciej.
 • Zazwyczaj wystarczy 4-6 sesji, aby całkowicie uzdrowić temat, z którym zmagamy się przez wiele lat, szukając rozwiązań i różnych metod, wpadając w coraz większą frustrację, poczucie bezsilności lub winy, czy wstydu, ze nie jesteśmy wystarczający, aby dokonać potrzebnych zmian

„CZĘŚCIĄ PRZEBUDZENIA JEST TO, ABYŚ PRZEŻYŁ SWOJE ŻYCIE TAK, JAK TEGO CHCESZ, I ZROZUMIAŁ, ŻE TO NIE JEST EGOISTYCZNE.

Anthony de Mello

ZAMÓW PAKIET SESJI