Soul Body Fusion

Czy:

  • wiesz, że powinieneś mieć więcej energii, lepsze zdrowie, ale nie możesz tego osiągnąć?
  • masz niskie poczucie wartości i wciąż szukasz jego potwierdzenia na zewnątrz?
  • czujesz czasami, jakbyś nie był w tym miejscu, co powinieneś, ale mimo to nie możesz ruszyć z miejsca?
  • czujesz czasem brak stabilności, ugruntowania?
  • twoje związki, relacje mimo wielu starań nie satysfakcjonują Cię?
  • czujesz czasami, jakby twoje ciało i twój duch nie były ze sobą zestrojone?

Metoda Soul Body Fusion sprawia, że połączenie z naszym własnym potencjałem jest żywe i klarowne. Połączenie duszy z ciałem jest naszym naturalnym stanem, jednak na skutek przeżywanych traum, bólu, rozczarowania, życia w żalu, podążania ścieżką niezgodną z nami tracimy je. Soul Body Fusion umożliwia wejście na wyższe wibracje, a tym samym sięgania po wszystko to, co w wyższych wibracjach jest dostępne. Staje się to punktem wyjścia dla nowej rzeczywistości, w której zdrowie, szczęście, obfitość i sens wspierane są przez nasze wewnętrzne światło. Kiedy sprowadzamy świadomość do ciała rozpromienia się nasze życie, związki i otoczenie. Dzięki temu z łatwością otwieramy się na głos naszej mądrości, w poczuciu wewnętrznego spokoju i bezpieczeństwa.

 Zaproś siebie już dziś do rozbudzenia swojego światła, które jest w Tobie i które poprowadzi Cię w najlepszym dla Ciebie kierunku, w zgodzie z Twoimi wewnętrznymi potrzebami, w absolutnej harmonii ciała, umysłu i duszy

ZJEDNOCZ SIĘ ZE SWOIM JA JESTEM

“Każdy z nas ma piękną duszę, ale czasami nie możemy sprowadzić jej do fizycznego ciała. Przeżywamy życie, nie korzystając w pełni z własnego światła, niezdolni do przywołania zdrowia, dobrobytu i dobrego samopoczucia. Częstotliwość naszych dusz i częstotliwość naszych ciał nie są zazwyczaj zestrojone. Tak dzieje się z powodu życiowych traum, bólu, żalu.  Gdy “więcej” naszej duszy łączy się z komórkami naszego ciała, powoduje to niezaprzeczalną i wyraźną zmianę. Staje się to punktem wyjścia dla nowej rzeczywistości w której zdrowie, szczęście, obfitość i sens wspierane są z najwyższych wymiarów. Dzięki Soul Body Fusion®️ nie tyle osiągamy swoją pełnię, ile przypominamy sobie o niej i pozwalamy zaistnieć.”

Jannete Crowley 

autorka metody

“Soul Body Fusion®️ przynosi uzdrowienie. Jest jednak czymś znacznie więcej. Rozwija na wszystkich poziomach i działa we wszystkich wymiarach. SBF daje zrozumienie, klarowność, większy dostęp do mądrości, więcej miłości do siebie, przyśpieszenie w rozwoju osobistym i wiele niespodziewanych darów duchowych….Wierzę, że nadszedł czas na doświadczenie naszej pełni. Wszyscy odczuwamy konieczność osobistej i globalnej transformacji. Żyjemy w bezprecedensowych czasach, pełnych niespotykanych wcześniej możliwości. Aby otrzymać CUD pełnej obecności wystarczy Twoja intencja zestrojenia twojej fizyczności z duchem.”

Ewa Foley

W trakcie spotkania on-line poprowadzę medytację wyciszenia, ugruntowania, a następnie dwie fuzje SBF.
3 sesje po 200 zł, czas trwania ok. 40 minut łącznie jedna sesja.