Doskonały Self Concept – zestaw 45 afirmacji

None

Przewodnik

Przewodnik

General

1 Lekcja

0% Nie rozpoczęte

Jeśli pragniemy zmiany, należy skumulować całą energię swojego pragnienia i przekierować je do OŚWIADCZENIA o tym, jakimi chcemy być ludźmi, jakie cechy przejawiać, czego doświadczać, co osiągnąć, jak żyć.

To nasze nowe oświadczenie ma postać afirmacji, które stosowane długotrwale pozwalają zmienić nie wpierające nas w tym, co chcemy przekonania i wierzenia na nasz temat i temat naszego życia.

Jak stosować afirmacje?

Na to pytanie nie ma jednej uniwersalnej odpowiedzi.  Osobiście rekomenduję, zgodnie z większością pojawiających się zaleceń, 3 krótkie sesje afirmacji  w trakcie dnia: rano, w okolicy południa i wieczorem. Z wielu badań wynika, że szczególnie dobrze jest praktykować afirmacje w trudnych okresach w życiu, w czasie kryzysów, egzaminów, ważnych dla nas zadań.

Rekomenduję również zastosować dodatkową sesję afirmacji, gdy zbliża się trudny moment np. niedługo przed  rozpoczęciem nowego ważnego dla nas projektu, egzaminem czy trudną rozmową.

Kiedy nasze afirmacje przyniosą już oczekiwane rezultaty, które na trwale będą widoczne w naszym życiu, możemy ograniczyć ilość rundek afirmacji w ciągu dnia najpierw do jednej dziennie, a potem do sesji odświeżających, kilka razy w tygodniu. Osobiście zalecam stosowanie afirmacji na self concept (przekonań  i wierzeń na własny temat i temat naszego życia) stale, by nie pozwolić wkraść się negatywnym myślom niepostrzeżenie do naszego umysłu na stałe


Doskonały Self Concept – zestaw 45 afirmacji

No label

Video lesson

Follow

About the teacher

Urszula Jaworska

No Author Description

Your email address will not be published. Required fields are marked

{"email":"Email address invalid","url":"Website address invalid","required":"Required field missing"}