Jak odzyskać kontrolę nad swoim życiem… moje osobiste lekcje…

Dziś zadam Ci jedno pytanie: 

  • czy to, co zamierzasz zrobić, poprawi Twoją sytuację? 

❤️ Kiedy pokochałam i zaakceptowałam siebie, swoje życie, swoją przeszłość i teraźniejszość, nauczyłam się kierować jedną zasadą: czy to, co właśnie zamierzam zrobić jest dla mnie dobre, jest zgodne ze mną, zgodne z moimi wartościami i planami? Jeśli nie – skreślam z listy rzeczy do zrobienia, miejsc do bycia, sytuacji do przeżycia.  

🍀 Któregoś dnia nauczyłam się być szczera sama ze sobą. Zaczęłam mówić sobie jasno, co chcę i czego nie chcę w moim życiu. Nauczyłam się stawiać sobie swoje cele i kreować swoje intencje. Nauczyłam się śmiało wyrażać swoje zdanie, bez patrzenia, czy ktoś to zaakceptuje i czy będę za to mniej lub bardziej lubiana. Dziś stawiam na prawdę, na szczerość zamiarów i jasne sytuacje, nawet za cenę chwilowego bólu.

❤ Na tym świecie jest mnóstwo miejsca dla różnorodności, odmiennych zdań i poglądów wyrażanych z miłością i szacunkiem do siebie. 

🍀 Nauczyłam się, że kompletną stratą czasu jest nasze życie, jeśli nie żyjemy autentycznie i w zgodzie ze sobą. 

❤ Nauczyłam się, że będąc wierną sobie i swoim zasadom, pozostając sobą, znajdujemy najlepsze do życia towarzystwo: siebie, a zaraz za tym naszych partnerów, znajomych, przyjaciół. 

🍀 Nauczyłam się, że w życiu nie należy zbyt poważnie podchodzić ani do siebie, ani do swojego życia i że zdecydowanie lepiej ono nam płynie, gdy jest dobrą zabawą, przyjmowane z otwartością dziecka na to, co nowe. Doświadczyłam tego, że patrzenie na siebie i swoje błędy z przymrużeniem oka, daje mnóstwo spontanicznej radości: – ooo, to naprawdę ja też tak potrafię? Coś takiego, z tej strony siebie nie znałam 😂😄

❤ Kiedy wyświetli się napis “The end ” chcę móc powiedzieć do siebie: to był kawał dobrego życia, dobrze się tu bawiłam, to był bardzo dobrze wykorzystany czas, spędzony w bardzo dobrym towarzystwie, wiele do świata wniosłam, dziękuję 😊

❤️ Jest to możliwe, gdy któregoś dnia otwieramy serce nie tylko na swoich bliskich, otoczenie, przyjaciół, ale – a może przede wszystkim – na siebie. Gdy któregoś dnia odrzucamy ograniczające nas przekonania, odkrywamy SWOJE WARTOŚCI, odkrywamy swoją niezwykłą moc i olbrzymią wartość jaką stanowi nasze istnienie. 

Nasze życiowe doświadczenia nas wzmacniają, jeśli wiemy, co z nich dla nas wyciągnąć, jeśli wiemy jak z tym pracować. 

Zdarza się jednak tak, że są one tak trudne, a my nie wiemy, jak sobie z tym poradzić, że tracimy wiarę, że coś dobrego jeszcze nas spotka, że zasługujemy na lepsze życie, że sami możemy je dla nas i pod nas kreować. To powoduje, że coraz bardziej zapadamy się w głąb siebie, zamykając na świat i zatracamy każdego dnia siebie, cząstka po cząstce. Wówczas, pogrążeni w apatii, coraz częściej żyjemy z dnia na dzień, żywiąc przekonanie, że na nic nie mamy wpływu .

Mamy🙏🏻! 100% wpływu na siebie – i to jest dobra wiadomość 😁 . 

👉 Możesz dziś zadać sobie pytanie: komu oddałeś i ile z tych 100%, i kto obecnie ma największy wpływ na Twoje życie. 

Możemy żyć w harmonii ze sobą i światem, z miłością do innych i siebie, z troską o innych i siebie, z czasem dla innych i siebie. Kiedy odblokowujemy siebie, zaczynamy automatycznie dbać o jakość naszego życia, bo przypominamy sobie jak bardzo jest ono wartościowe .

🌞 Jeśli chcesz tę drogę przejść razem ze mną i odzyskać kontrolę nad swoim życiem, porzucić to, co Cię ogranicza, co Cię zatrzymuje w miejscu, uwolnić się od pełnych emocji przykrych wspomnień, bagażu przeszłości,  przekonań blokujących Twój rozwój i szczęśliwe życie, jeśli chcesz czuć spokój, równowagę w życiu, odzyskać radość,  poczuć własną wartość i wzmocnić pewność siebie, otworzyć serce na nową miłość to zapraszam Cię do indywidualnych spotkań ze mną i intensywnej pracy z podświadomością.

 Z miłością ❤️

Urszula

Masz apetyt na więcej? Zapisz się na bezpłatny newsletter i już dziś odbierz bezpłatną hipnotyczną medytację “Twoja najwyższa Wartość”.