💫 „Dostałeś życie: jest Twoją powinnością (a także Twoim prawem jako istoty ludzkiej) znaleźć w nim coś pięknego, nawet gdyby było to bardzo małe” 💫 – Elizabeth Gilbert

Być może podświadomie to wiedziałam od zawsze i być może dlatego zachwycałam się tyloma rzeczami, które mnie otaczały: śpiewem ptaków, zielenią, zapachem róż, przy których potrafię zatrzymać się idąc na zakupy 🛍️.

Zachwycałam się wieloma aspektami przyrody, talentów ludzi, piękna świata 🌍.

Czerpanie radości z niewielkich i pozornie nieznaczący przyjemności całkowicie przemienia nasze życie 🌷 🎀.

Któregoś dnia w trakcie mojej transformacyjnej podróży uznałam, że każdego dnia będę grała w moją wewnętrzną osobistą grę „rozmnażanie przyjemności” 🎲.

Każdego dnia choć przez moment poświęcałam chwilę i analizowałam, co dziś pięknego, przyjemnego pojawiło się w moim życiu…

Zaczęłam delektować się jedzeniem, piciem… Okazało się, że zjedzenie naleśnika z truskawkami i jogurtem jest wspaniałą ucztą, jeśli tylko zwróci się na to uwagę. Zaczęłam odwzajemniać uśmiechy wobec ludzi na ulicy. Zaczęłam przyjmować podziękowania za moją pracę z olbrzymią wewnętrzną radością. Itd.

I … stała się magia ✨. Tych rzeczy było coraz więcej… Dostrzegłam ile piękna i dobra jest w moim życiu i nie dlatego, że jakoś na zewnątrz coś szczególnie się zmieniło, ale zmieniła się całkowicie moja energia.

To my tworzymy swój świat. Ten na zewnątrz nas jest odbiciem tego wewnątrz nas.

Im więcej w nim dobra, piękna, i obfitości tym, więcej tego widzimy w sobie, tym bardziej pozwalamy sobie tymi jakościami przenikać się.

Nasza energia, nasze nastawienie, nasze projekcje wpływają nie tylko na nasze życie, ale i ludzi dookoła, albowiem wszyscy jesteśmy ze sobą powiązani.

Zaczynając od siebie, zmieniamy świat wokół siebie 💞.

Jeśli widzisz szczęście w swoim życiu doceń je. Jeśli widzisz jego zapowiedź wykorzystaj tę szansę ☺️. Pójdź za głosem serca i zdecyduj się na zmianę, na rozwój, na inną pracę, „ten warsztat”, nowy związek…

Znajdź piękno w swoim życiu i pomnażaj je 🤩.

To energia kreacji, manifestacji, szczęścia.

A przecież na koniec dnia o to nam właśnie chodzi: kładąc się do łóżka powiedzieć sobie, to był dobry, piękny, wartościowy dzień w poczuciu spokoju, bezpieczeństwa i radości ⭐ 💫.

Wiem, jakie to ważne i jak poprawia to jakość naszego życia i jak przyspiesza otrzymywanie tego, co chcemy.

Dlatego moją odpowiedzią na to był jakiś czas temu stworzony pakiet ✨3 hipnotycznych medytacji: „Całkowity reset ku radości” – od budowy swojego bezpieczeństwa, przez uwolnienie bagażu minionych doświadczeń do połączenia się z uczuciami miłości i radości wewnętrznego dziecka.

Jeśli chcesz doświadczyć bezpieczeństwa, wolności i radości, by z tego miejsca kreować swoje wymarzone życie, szybciej osiągać swoje cele – podaruj sobie bezpieczeństwo, odpuszczenie, wolność, radość i miłość – znajdziesz je TU

Z miłością i najlepszymi życzeniami,
Urszula

Urszula Jaworska © 2022 | Polityka prywatności | Regulamin

Made by Do IT Girl