Chcesz zmiany/Chcesz czegoś nowego❓ Posprzątaj! 🧹 Każdy niezapłacony rachunek zabiera energię. Każda uraza zabiera energię. Każdy żal przeszkadza. Każda niepotrzebna rzecz w domu przeszkadza i zabiera przestrzeń na to, co nowe.

… POSPRZĄTAJ…

Gdy wciąż stoimy w miejscu, gdy nic nowego nie wydarza się w naszym życiu, gdy nie możemy wejść na kolejny poziom prywatnie i biznesowo, gdy czujemy jakbyśmy utknęli i byli w potrzasku, z którego nie możemy się wydostać, to być może jest coś, co “przeszkadza”: limitujące przekonania, nie uzdrowiona przeszłość, która wciąż nas trzyma i jakaś część nas domaga się już kroku z naszej strony, puszczenia wolno tego, co było, uwolnienie energii i kreowanie życia, którego pragniemy.

….POSPRZĄTAJ….

Kiedyś w trakcie rozmowy z moją mentorką usłyszałam: kiedy afirmujemy, a głęboko w nas są limitujące przekonania i zakorzenione z dzieciństwa lęki, to wygląda to nieco tak, jakbyśmy na kupkę śmieci nałożyli pluszowy dywan. Śmieci co prawda nie widać, ale one wciąż tam są i każdy większy ruch na powierzchni tego dywanu może sprawić, że te śmieci ujrzą światło dzienne.

….POSPRZĄTAJ…

Kiedy uzdrawiasz swoją przeszłość i uwalniasz bagaż przeszłych ran, traum i doświadczeń, przyszłość sama się zmienia.

To właśnie dlatego w trakcie sesji hipnozy pierwszą częścią jest “oczyszczanie”. Pracujemy głęboko, u samego korzenia problemu. 🌪️

Tak oczyszczony grunt pozwala nie tylko na szybkie i skuteczne przyjęcie nowych wzorców, wspierających przekonań, ale sprawia, że odzyskujemy uwięzioną energię i naszą wewnętrzną moc.

Z tak zmienioną energią, z nowym wglądem, z nowymi wzorcami kreowanie naszego “tu i teraz” oraz naszej przyszłości, spełnianie naszych pragnień i osiąganie naszych celów staje się łatwe i przyjemne.

Jeśli czujesz teraz, że to o Tobie i masz już w sobie gotowość na ruszenie z miejsca i doświadczenie rezultatów trwałej i pożądanej zmiany, zapraszam na indywidualne sesje 1:1 głębokiej pracy z podświadomością ze mną. 👇

Napisz do mnie e-mail na zmiana@urszulajaworska.com lub zarezerwuj termin bezpłatnej konsultacji.

Z miłością i najlepszymi życzeniami,
Urszula 

Urszula Jaworska © 2022 | Polityka prywatności | Regulamin

Made by Do IT Girl