⭐Zamiast walić głową w mur, omiń go. Żaden  mur nie jest tak długi, by nie można go  ominąć⭐

Drodzy,

Zdarza się w naszym życiu tak, że czujemy jakby przed nami wyrosła niewidzialna ściana, która sprawia, że stoimy w miejscu i nie możemy ruszyć się z miejsca.

To uczucie irytujące, gdyż na poziomie świadomym wiemy, że powinniśmy znaleźć już rozwiązanie i przestać tkwić w miejscu.

Podobnie miałam ja od kilku dni. Uczucie stania w miejscu i niemożność ruszenia w tych obszarach, gdzie już czas na ewolucję. A jak wiadomo hasło ZMIANA jest nie tylko obietnicą mojej marki, ale tożsamym ze mną sposobem myślenia, że kiedy coś wymaga już zmiany, zmieniam poziom stanu świadomości, skupienia swojej uwagi, następnie działania i wreszcie otoczenia.

A tu nic… jakbym sama siebie kijem zawracała.

Zamknęłam oczy. Wyobraziłam sobie, co mnie trzyma przed pójściem dalej.

W wyobraźni szybko ukazała się wysoka ściana, mur. Tak wysoka, ze przyszła myśl: za wysoko. I nagle pojawiła się kolejna: – omiń ją, po prostu omiń bez siłowania się. Kiedy ruszyłam z miejsca i pominęłam ją, odwróciłam się a ściana zaczęła znikać.

Natychmiast pojawiła się ulga.

Podświadomość uwolniła jakiś wewnętrzny opór, którego ja na poziomie świadomym nie mogłam zidentyfikować. Pojawiło się uczucie odpuszczenia, zrobiło się luźniej.

Za chwilę wraz z tym, pojawiło się  więcej energii do działania, a za tym przyszła przestrzeń na nowe myśli, pomysły.

Wniosek?

⭐️ Podświadomość lubi pracę na symbolach . Wszelkie metafory, symbole pomagają zmienić wzorce i blokady.

⭐️Wyobraźnia jest potężnym narzędziem ułatwiającym pracę z podświadomością, pozwala w efekcie wpływać na nasz umysł logiczny i ciało oraz manifestuje nasze pragnienia.

💎Zamiast walić głową w mur i na siłę, chcieć coś zmienić, przestawić czasem zwyczajnie trzeba to zostawić za sobą💎, albo zwyczajnie zmienić strategię dotychczasowego działania.

Warto usiąść i szukając rozwiązania posłuchać swojej wewnętrznej mądrości❤️

Czasem wystarczy zamknąć oczy i zaufać temu, że wszystkie odpowiedzi są w nas.

Z miłością ❤️

Urszula

Jeśli  zaś pragniesz zmiany, z czymś obecnie się zmagasz i chcesz doświadczyć trwałej zmiany zapraszam na indywidualne sesje ze mną.

💫Link do zapisu na bezpłatną pierwszą wstępną konsultację:

https://calendly.com/urszulazjaworska/konsultacja

A już niebawem o pracy z podświadomością i jak korzystać z jej zasobów będę więcej mówiła na moim nowym warsztacie Mistrzowski Self Concept .