Drodzy ❤️,

Rzadko się zdarza, żebyśmy naprawdę przepełnieni byli stanem gotowości do spektakularnych zmian w naszym życiu, nawet jeśli potajemnie śnimy o doświadczaniu rezultatów tych zmian w naszej rzeczywistości. 

Rzadko się zdarza, abyśmy byli naprawdę początkowo gotowi do przyjęcia tego, co pragniemy w głębi serca, a to dlatego, że tego uczucia które za tym idzie na ten moment naprawdę nie znamy.

Nigdy też nie ma idealnego momentu, według naszego mniemania na to, by całkowicie odpuścić to, w co obecnie jesteśmy uwikłani.

Czy jest to potrzebne do zmiany? 

💎Nie. Wystarczy wyrazić swoją intencję czego chcemy, szczerze, z głębi naszego serca i być stanowczym w swoich założeniach, że to czego pragniemy już niebawem się ukaże naszym oczom, nie zważając na to, co logiczny, krytyczny umysł szepcze nam co rano do ucha. 

💫Albowiem, jeśli zdecydujesz czego chcesz i będziesz wierny swemu pragnieniu, choćbyś dziś nie miał ani jednego pomysłu na spełnienie go, Wszechświat ustawi ludzi, zdarzenia, planety i gwiazdy tak, abyś to otrzymał. 

⭐️Jeśli nawet nie dostrzeżesz na początku „jak”, to na tyłach sceny będzie realizowane twoje „to”. Owo „to” otrzymasz wówczas, gdy będziesz w stanie utrzymać to przy sobie. Dlatego, choć wiele razy tego nie rozumiemy na początku z reguły następuje proces oczyszczania i wzmacniania nas. Nie dlatego, że Bóg/Stwórca jest okrutny, ale dlatego że nie sposób przyodziać w najlepsze tkaniny, jedwabie, szmaragdy człowieka, który od dawna nosi brudne, cuchnące łachmany. Nawet, gdyby tak się stało raptem po chwili najdroższe szaty staną się łachmanami. 

Chwila, z którą spełniają się nasze pragnienia i realizują potrzeby jest właśnie tą, kiedy jesteśmy gotowi. 

Jeśli czegoś zatem nie ma, nie oznacza to, że nie jesteś godna/godny otrzymania tego, bo jesteś godna/godny wszystkiego, co najlepsze. Oznacza jedynie to, że masz trwać w swym założeniu i podnosić okazje, które w tym czasie napotykasz, w zgodzie oczywiście ze swoimi wartościami. Nigdy bowiem nie wiadomo, który element doprowadzi Cię do sceny końcowej. 

Jeśli masz w sobie gotowość na doświadczenie trwałych zmian zapraszam na indywidualne sesje ze mną 1:1. 

Zarezerwuj termin bezpłatnej konsultacji.

Z miłością ❤️
Urszula 

Urszula Jaworska © 2022 | Polityka prywatności | Regulamin

Made by Do IT Girl