Jak przestać martwić się o pieniądze ❓ 💸.

To było pytanie, które towarzyszyło mi odkąd pamiętam, ale przede wszystkim gdy w 2015 roku przeżyłam kryzys ⚡.

Do dziś pamiętam, że wyzwaniem dla mnie było kupienie sobie książki za 30 zł 😨. Pójście na kawę do kawiarni było luksusem. Nie kupowałam wówczas potrzebnych do leczenia dla mnie leków, ponieważ zawsze dokonywałam wyboru pomiędzy tym, co potrzebuję koniecznie kupić, by zaspokoić potrzeby dzieci i opłacić rachunki, a tym, co jest dla mnie 💔.

➡➡Jeśli pieniądze kontrolują podejmowanie przez Ciebie decyzji jesteś na złej drodze – mówił Bob Proctor, mój mentor i wyznawał, że jeśli czegoś chce, to nie spędza ani 5 sekund na myśleniu dlaczego nie może sobie na to pozwolić. Mówił: „Nie pozwól, by brak pieniędzy kontrolował Twoje decyzje”. Mój kontrolował moje bardzo długo 💰.

Tęsknota zaś i odwaga to dwa elementy, które napędzają nas do nowego działania.

Tęskniłam za doświadczaniem swego rodzaju swobody finansowej i dokonywaniem wyborów, raczej w kategorii co jest lepsze, niż co jest konieczne.

Robiłam wiele, by zmienić swoją sytuację i zmienić swoją historię związaną z pieniędzmi.

Ledwie drgało.

💡Dopiero zmiana, nie tylko sposobu myślenia o pieniądzach i zarabianiu, ale nade wszystko wewnętrzna praca przemieniła mnie, pozwoliła mi raptownie zacząć zmieniać moją sytuację finansową. To wewnętrzna praca na poziomie podświadomym. Z tego miejsca pochodzi ponad 95% rezultatów w naszym życiu 💹.

❌Wystarczy jedna wewnętrzna blokada, by skutecznie powstrzymać nas przed osiągnięciem naszych finansowych celów ❌.

Ta tęsknota i odwaga do podejmowania decyzji o współpracy z moimi mentorami, doprowadziły mnie do miejsca, w którym jestem dzisiaj, miejsca w którym wspieram kobiety w odblokowaniu się na otrzymanie tego, czego pragną, do czego dążyły czasem od tak dawna.

Ponieważ chcę wesprzeć, jak największą liczbę kobiet, by mogły zmienić skutecznie swoją historię związaną z pieniędzmi i stale mieć ich tyle ile chcą, stworzyłam warsztat (na bazie mojej wiedzy zdobytej u moich mentorek i własnego doświadczenia) „Kobieta magnetyczna dla pieniędzy” 💃💸.

➡Jeśli podobnie jak ja i Kobiety, z którymi pracuję, chcesz przestać martwić się o pieniądze i przestać być niewolnikiem rachunków, bać się czy w kolejnym miesiącu na wszystko wystarczy, zarezerwuj już teraz swoje miejsce w niższej cenie 👇.

🔹„Kobieta Magnetyczna dla Pieniędzy” to warsztat on-line 18.09.2023 r. g.20.00 (na platformie zoom)🔹.

❌Dołącz teraz: Jak przestać martwić się o pieniądze ❓💸.

W tym warsztacie nie chodzi tylko o to, co myślisz o pieniądzach z poziomu świadomego i co czujesz w związku z nimi. Ten warsztat dotyka brakującego ogniwa w zwiększaniu Twoich pieniędzy i kreacji obfitości, ponieważ koncentruje się na przekształcaniu CIEBIE, a także Twojej nieświadomej relacji z pieniędzmi.

Otrzymasz ode mnie na koniec warsztatu dwie wyjątkowe medytacje, do tej pory nigdzie niedostępne🎁🎁.

Z miłością i najlepszymi życzeniami,

Urszula

Urszula Jaworska © 2022 | Polityka prywatności | Regulamin

Made by Do IT Girl

Urszula Jaworska © 2022 | Polityka prywatności | Regulamin

Made by Do IT Girl