Czy zdarzyło Ci się usłyszeć komplement, pochwałę i zareagować lekkim zawstydzeniem, wycofaniem, powiedzieć, że to nic takiego, czy wręcz zacząć umniejszać sobie? Zamiast przyjąć te dobre słowa natychmiast zaczęłaś/zacząłeś je obalać?

Ile razy, ktoś zaproponował Ci wsparcie, pomoc, a Ty odmówiłaś/odmówiłeś nie chcąc stanowić dla nikogo problemu, dodatkowego obciążenia?

Tak często spotykam ten wzorzec, w którego sidła sama niegdyś wpadłam.

Niemal automatycznie odrzucamy i blokujemy otrzymywanie czegoś, co jest naprawdę nam dawane, co jest dla nas przeznaczone, co jest dla nas. Nic nie musimy robić, wystarczy tylko to przyjąć.

Ten wzorzec przejawia się i odgrywa znaczącą rolę w wielu obszarach naszego życia wszędzie tam, gdzie pragniemy otrzymywać więcej. Jeśli blokujemy otrzymywanie w jednym obszarze życia, zazwyczaj robimy to nieświadomie w wielu innych.

To pokazuje nam, że jedną z barier w otrzymywaniu więcej tego, co pragniemy, jest brak naszej zgody, brak decyzji, aby pozwolić sobie na ruch otrzymywania, brania.

Przyczyn jest wiele i może to wynikać np. z nawyku nieotrzymywania z dzieciństwa, czy z opiekowania się innymi (młodszym rodzeństwem, rodzicami), a przez to pozostawanie w ciągłym dawaniu, czy też z utrwalonego przekonania, że w życiu nie ma nic za darmo, za wszystko trzeba zapłacić, nikt nam nic nie da, jak sami sobie nie zapewnimy tego. To zaś uruchamia automatycznie obawy, kiedy ktoś chce nam coś zaoferować, dać. Pojawia się pytanie podszyte strachem i brakiem zaufania, co muszę w zamian za to dać, ile to będzie mnie kosztować, nie stać mnie na to.

Nie otrzymujemy przez to tego, o co prosimy (innych, Boga, Wszechświat), ponieważ jesteśmy na to zamknięci, zablokowani. Przypomina to nieco pisanie listu do Św. Mikołaja przez dziecko, a gdy następnie znajduje pod choinką upragnione rzeczy, odmawia ich przyjęcia, twierdząc, że samo sobie tę ukochaną zabawkę wystruga. Nic dziwnego, że potem czujemy się zmęczeni, ponieważ z reguły wciąż dajemy, dajemy z siebie, dajemy swój czas, swoje pomysły, dobre słowa, swoją uwagę, opiekę, wciąż płacimy innym i… nie mamy przestrzeni na otrzymywanie.

Świat jest pełen wszelkiej obfitości, której możemy być nie tylko świadkami, ale aktywnymi uczestnikami. Możemy wejść w energię otrzymywania i pozwolić sobie brać to o co w głębi duszy prosimy, bez osądzania siebie i strachu. Możemy się zrelaksować i przyjąć już teraz, że nasze prośby i pragnienia naprawdę są wysłuchiwane. Pomyśl przez moment, jakby to było, gdyby wszystko to, o co prosisz, czego pragniesz właśnie teraz zaczęło do Ciebie napływać? I wyobraź sobie z jakim uczuciem to przyjmujesz.

Jak wyjść z tej blokady? Poprzez zmianę dotychczasowego wzorca mentalnego, przekonania. Już teraz możesz to robić, poprzez powtarzanie nowej autosugestii: Przyjmuję z łatwością i wdzięcznością. Jestem godna/godzien przyjmowania wszystkiego tego, co chcę/o co proszę.

Aby ułatwić Ci wejście w energię otrzymywania i pozostawanie w niej niedawno nagrałam medytację “Wejdź w energię otrzymywania”. 

Jakiś czas temu przyszedł moment, kiedy poczułam się nieco zmęczona dawaniem i nierównym otrzymywaniem. Brak balansu zawsze w pewnym momencie wyczerpuje. Kiedy zaczęłam drążyć ten temat u siebie i moich Klientek odkryłam, że wynika to z nawyku ciągłego dawania i/lub lęku, blokady przed otrzymywaniem. Przekonań za tym stojących, może być wiele. Bardzo częste to: nie jestem tego warta/wart, by mi coś wartościowego dawano, nie zasługuję na to lub w innej wersji “aby coś otrzymać muszę na to zasłużyć”. 

Ta medytacja jest tak ułożona, by przenieść Cię w potężną energię otrzymywania. Kiedy jesteś w energii otrzymywania, jesteś w stanie kreować, manifestować to, co chcesz w łatwy i przyjemny sposób. To 12 minut nagrania, które możesz słuchać wszędzie, tak często, jak tego potrzebujesz. Przygotowałam ją w takiej cenie, aby dla każdego była osiągalna, albowiem zależy mi na tym, aby każdy kto chce wejść na wyższy poziom otrzymywania, mógł sobie na nią pozwolić, a do końca czerwca jest jeszcze w promocyjnej cenie. 

Jeśli masz tak, jak ja i chcesz spełniać swoje pragnienia i otrzymywać więcej, potrzebujesz wejść w inną niż do tej pory energię i nauczyć się w niej być.

Ta medytacja ułatwia zmianę dotychczasowego sposobu myślenia, co podnosi nasz wewnętrzny stan bycia na kolejny, wyższy poziom otrzymywania.

Tak, chcę otrzymać dostęp do medytacji “Wejdź w energię otrzymywania”

 P.S. Jeśli chcesz pracować ze mną 1:1 zarezerwuj termin bezpłatnej konsultacji.

Ściskam, 
Urszula

Urszula Jaworska © 2022 | Polityka prywatności | Regulamin

Made by Do IT Girl