Zazwyczaj jednym z pragnień, nas wszystkich, jest niczym niezmącone poczucie wewnętrznego spokoju. Czasem jest ono silniejsze niż jakiekolwiek inne.

Wynika to ze zmęczenia płynącego z nieustającej walki. A także z tego, że spokój, tak jak miłość, jest naszym naturalnym stanem. 

 📌Aby skończyła się walka w Twoim życiu najpierw musisz usunąć działa, które masz w głowie – mentalne wzorce, przekonania, myśli, NASTAWIENIE.

📌Jeśli wciąż masz wystawione armaty gotowe do wystrzelenia pocisku, wciąż czekasz na najgorsze, w bliskich widzisz wrogów atakujących Cię – spodziewaj się wojny.

Nikt na polu walki, którą nieświadomie tworzysz, nie będzie stać bezbronny.

Pewien znajomy i bliski mi człowiek wciąż powtarzał: – Muszę przetrwać tę walkę, muszę utrzymać się na powierzchni, żeby nie zatonąć, moje życie to walka. Wciąż stąpał po polu minowym.

Wszystko, czego się podejmował, stawało się jego prywatnym polem bitwy.

Ta walka toczyła się jedynie w jego głowie.

W ciągu kilku lat widziałam, jak uchodzi z niego Życie: energia radości, zaufania, otwartości na to, co dobre, na miłość i na obfitość, zdrowie, energia witalna.

💎Z człowieka z wewnętrznym pięknem i entuzjazmem zarażającym innych, wielkimi marzeniami, widzącym dobro w ludziach, wewnętrznym światłem. Zaczął przypominać tykająca bombę, która nigdy nie wiadomo, kiedy wybuchnie i w którą stronę razi swoim ogniem. (Z przestrzeni mojego serca życzę mu odnalezienia tego miejsca pokoju w sobie, które w nim, w każdym z nas zawsze jest).

⭐️Nieustanna walka, jak każda wojna, przynosi zawsze olbrzymie straty. W naszym osobistym życiu najczęściej w postaci chorób, wyczerpania psychicznego i emocjonalnego, utraty energii, zazwyczaj tego, co kochamy i na czym nam zależy.

📌Każda wojna zazwyczaj okalecza. W tym przypadku mentalnie i emocjonalnie. Pojawiają się trudności w pracy, w finansach, w relacjach z bliskimi.

📌Zazwyczaj wtedy przychodzi pewnego dnia totalny kryzys w życiu, zaczyna się rozpadać wszystko, po to, abyś zobaczyła/zobaczył, że jedyną osobą, która podświadomie chciała tej walki, która ją projektowała, jesteś Ty. Kiedy nie ma już wokół „Twoich wrogów”, zostajesz sama/sam, pojawi się być może po raz pierwszy od dawna czas na przyjrzenie się sobie, na zadanie pytania: po co to wszystko, jakie są moje wartości, jak chcę, by wyglądało moje życie, w walce ze sobą, czy poczuciu jedności i miłości, które niosą ukojenie i spokój.

💫Przez kilkanaście lat prowadziłam sama taką walkę i jedynym pokonanym byłam ja, albowiem byłam nieszczęśliwa, chciałam wieść spokojne życie i czuć się kochana. Jednak w głębi siebie nie pozwalałam sobie na to, bo miałam od dzieciństwa zakodowaną strategię walki i przetrwania.

Wciąż walczyłam. Nawet jeśli ktoś naprawdę wyciągał do mnie serce ja walczyłam, bo było to moją bezpieczną strategią na życie. Więc odsuwam od siebie ludzi, którzy gotowi byli mnie kochać ❤️, a w zamian za to przyciągam takich, z którymi musiałam o coś walczyć, np. o siebie, swoje zdanie, wartości i potrzeby.

💎Kiedy przeszłam przez proces oczyszczania na głębokich poziomach podświadomości i „wgraniu” nowego Self-conceptu/Self image moje życie zaczęło się diametralnie zmieniać. Zawsze może być lepiej, jednak obecnie doświadczam wewnętrznego spokoju, bliskości w relacjach z moimi bliskimi. Daję sobie pozwolenie na czas dla siebie, na kosztowanie życia, moja praca – moja pasja sama się w uczuciu lekkości rozwija, przyciągam cudownych Klientów, którzy pragną głębokiej zmiany w swoim życiu na lepsze, cudownie nam się współpracuje, wspieram ich w ich przemianie z miejsca serca – miłości i pokoju. Okazje pojawiają się dużo częściej znikąd, same, przestałam bać się patrzeć na moje konto bankowe, które niegdyś regularnie straszyło mnie swoim stanem. Cokolwiek trafia się w moim życiu trudniejszego nie łamie mnie to, bo wiem, że wstanę z tego, wyciągnę mądrość i dalej będę realizować swoje cele. I wiele innych.

Tak się dzieje, bo nie muszę już walczyć i wszystko, co robię,, mogę robić z miejsca spokoju, miłości w sobie i zaufania do tego, co robię.

📌Jeśli więc wciąż sobie powtarzasz: – Chcę spokoju, tylko spokoju, przyjrzyj się sobie i sprawdź z kim potrzebujesz walczyć i po co?

Jeśli ten temat jest Ci bliski i chcesz porozmawiać i zobaczyć, jak możesz przemienić swoje życie i osiągnąć spokój oraz spełnienie umów się na pierwszą bezpłatną konsultację: https://calendly.com/urszulazjaworska/konsultacja

I na wypadek, gdybyś zapomniała/zapomniał: Twoje życie jest darem, a Ty jesteś godna/godny tego, by przeżyć je jak najlepiej💎

Z miłością,

Urszula