Dlaczego nieuzdrowiona przeszłość może trzymać nas w miejscu i…. często trzyma?

 

1. Blokady z przeszłości:

Nasza przeszłość kształtuje nas na wiele sposobów. To, co przeżyliśmy, może pozostawić w nas bagaż w postaci nieprzyjemnych emocji, zapisanych traum,  wspomnień negatywnych doświadczeń. Jeśli te doświadczenia nie zostały uporządkowane, uzdrowione, uwolnione, przepisane mogą stać się blokadami, które wpływają na nasze codzienne życie w sposób nieświadomy. Warto zrozumieć, że nasza przeszłość nie definiuje naszego przyszłego sukcesu.Definiujemy go my i nasza decyzja. Nie mieliśmy wpływu na to, co często działo się w naszej przeszłości, ale mamy wpływ na to, co chcemy z tym zrobić.

2. Negatywne przekonania:

Często wynosimy z przeszłości, zwłaszcza z okresu dzieciństwa,  negatywne przekonania o sobie i otaczającym nas świecie takie jak: przekonanie o tym, że nie jesteśmy dość wystarczający, braku wartości, czy braku zdolności do osiągnięcia sukcesu. Te przekonania kierują naszymi działaniami.

3. Wzorce zachowań:

To, jak zachowujemy się teraz, często jest rezultatem naszych doświadczeń z przeszłości. Jeśli w przeszłości doświadczyliśmy toksycznych związków czy trudnych sytuacji, możemy bezwiednie powtarzać te same wzorce w teraźniejszości.

Jak możemy rozwiązać te blokady?

Odpowiedzią jest uzdrawianie przeszłości. To proces pracy nad naszymi emocjami i traumami z przeszłości. Przyjrzyjmy się im, zrozummy, zaakceptujmy, że to miało w naszym życiu miejsc, wybaczmy sobie i innym, gdy jest już na to gotowość. To pozwala na uwolnienie się od starych ran i otwarcie drzwi do przyszłości.

Kolejnym kluczowym krokiem jest praktykowanie wspierającego nas myślenia. Po zrozumieniu, jakie negatywne myśli nas blokują, nadchodzi moment ich zmiany. Praktykowanie pozytywnego myślenia, korzystanie z afirmacji i wizualizacja sukcesu to narzędzia, które pomagają w przekształcaniu nie wspierających wzorców mentalnych..

Dlaczego to jest tak istotne dla osiągnięcia sukcesu? Pozytywne myśli napędzają działanie. Działanie prowadzi nas do sukcesu. Otwieramy się na nowe możliwości i wyzwania. Nasze zaufanie do siebie rośnie.

Wszystko to może wydawać się trudne, ale warto podjąć to wyzwanie! Zrozumienie, co nami kieruje, to klucz do odblokowania pełnego potencjału. Uzdrawianie przeszłości i praktykowanie wspierającego  myślenia to nie tylko proces zmiany myśli, ale także zmiany całego życia we wszystkich obszarach.

Jeśli czujesz, że ten temat szczególnie z Tobą rezonuje i masz w sobie gotowość, by uzdrowić przeszłość i wejść na kolejny poziom swojego życia, jestem tu dla Ciebie. Na kolejnym warsztacie będziemy odklejać się od przeszłości, by z pełną mocą kreować swoją teraźniejszość i przyszłość. Połączymy pracę umysłu podświadomego ze świadomym.

Twoja przeszłość nie musi wpływać na Twoją przyszłość, ale jeśli niczego nie zmienisz tak właśnie się stanie.

📅 Spotykamy się 08.02 w Klubie Diamentów ( nagranie dostępne dla Klubowiczek bez limitu czasowego)

🎯 Temat spotkania: Od Przeszłości do Sukcesu – Wykreuj swoją przyszłość świadomie”.

Często nie mamy problemu z brakiem umiejętności, zasobów, by osiągać swoje cele i spełniać swoje marzenia.🚀🎯

Mamy jeden problem – Jesteśmy niewolnikami naszej przeszłości.😒

Zrozumienie kluczowych elementów kształtujących naszą teraźniejszość i przyszłość, poznanie głównych blokad przeszłości, a także konkretnych kroków wspierających transformację, pozwala przejąć stery naszego życia i uwolnić się od przeszłości.🏃

Właśnie dlatego w trakcie spotkania przyjrzymy się tematowi z punktu widzenia kodowania podświadomości, poeksplorujemy nauki mistrzów w tym temacie (Neville Goddard, Boba Proctora, Napoleona Hilla), powiemy sobie o tym, jakie kroki trzeba podjąć, by uwolnić się od przeszłości, poznamy niektóre z technik transformacyjnych, a na koniec zwieńczymy dawkę wiedzy procesem doświadczania i uwolnimy to, co ma gotowość się uwolnić w głębokiej medytacji:)

Gotowa/ gotowy na zmianę?

✨Uwolnij się od przeszłości i zacznij kreować przyszłość tak, jak chcesz.

Link https://www.urszulajaworska.com/klub-diamentow/ 💎

Jeśli ten temat jest dla Ciebie ważny, masz wrażenie, że od lat nic się w twoim życiu mimo wysiłków nie zmienia, zapraszam na spotkanie. Dołącz do nas (wszystkie dane i link otrzymasz po wykupieniu dostępu do Klubu Diamentów). Jeśli masz pytania, napisz do mnie wiadomość na adres zmiana@urszulajaworska.com

Z najlepszymi życzeniami,
Urszula

Urszula Jaworska © 2022 | Polityka prywatności | Regulamin

Made by Do IT Girl

Urszula Jaworska © 2022 | Polityka prywatności | Regulamin

Made by Do IT Girl