22 lutego

Anatomia porażki

0  comments

[et_pb_section fb_built=”1″ _builder_version=”4.17.4″ _module_preset=”default” custom_padding=”0px|||||” global_colors_info=”{}”][et_pb_row _builder_version=”4.17.4″ _module_preset=”default” global_colors_info=”{}”][et_pb_column type=”4_4″ _builder_version=”4.17.4″ _module_preset=”default” global_colors_info=”{}”][et_pb_text _builder_version=”4.19.2″ _module_preset=”default” custom_padding=”||1px|||” global_colors_info=”{}”]

„ Każda porażka niesie w sobie  ziarno równej lub nawet większej korzyści” – Napoleon Hill

Działasz ponad normę, robisz wszystko co w Twojej mocy, a mimo to nadal nie widzisz rezultatów i co więcej masz wrażenie, że cokolwiek byś nie zrobił, to niemal zawsze kończy się tak samo?

O czym tak bardzo marzysz, o czym nie możesz przestać myśleć na ani jeden dzień i mimo wielu miesięcy, lat starań, masz wrażenie, że nie poczyniłeś w tym obszarze znaczących postępów? Co tak bardzo chcesz osiągnąć, co mieć, jak się czuć, że poświęciłeś na to godziny pracy, nauki, pieniędzy a mimo tego nadal zauważasz podobne rezultaty?

Zazwyczaj działamy i mówimy nie aby zyskać, ale aby nie stracić. Boimy się wszelkiego rodzaju porażki. Skąd wynika ten mechanizm?

⭐ Porażki zapisywane są w umyśle każdego człowieka. Ma to niestety wpływ na brak odnoszonych  przez nas sukcesów w dowolnej dziedzinie życia. Kiedy mówię o sukcesie, mam na myśli realizację dla nas wartościowych celów.

Aby to skutecznie i trwale zmienić, potrzebujesz dotrzeć do przyczyny porażki i trwania w tym stanie.

Moje doświadczenie i praktyka pracy z podświadomością pokazują, że aby skutecznie i trwale usunąć blokady, które wpływają na nasze osiągnięcia, należy dotrzeć do przyczyny powstania porażki.  Istnieje wiele przyczyn, które odpowiadają za trudności uzyskania wymarzonego celu, sukcesu.

Przyczyny mogą pochodzić (o czym się często nie mówi) z bardzo wczesnego okresu dzieciństwa, z których nawet nie zdajemy sobie sprawy. Pamięć permanentna naszej podświadomości przechowuje w sobie wszystkie doświadczenia naszego życia, także te dla nas na poziomie świadomym niedostępne, na podstawie których powstały w nas programy, przekonania, które mogą z tzw. tylnego siedzenia sterować naszym życiem. Podświadomość zaś odpowiada za ok. 97% rezultatów w naszym życiu.

Poza okresem wczesnego dzieciństwa, przyczyn obecnych porażek szukamy w okresie dorastania, a na końcu w doświadczeniach późniejszego życia np.: w porażkach w życiu zawodowym i osobistym, chorobach, kontuzjach, traumatycznych doświadczeniach, problemach z używkami, rozstaniach, rozwodach, nieudanych wcześniej biznesach, nie osiąganych postawionych sobie celach.

Jedną z funkcji naszego podświadomego umysłu jest ochrona przed wszelkiego rodzaju bólem, a zatem także przed doświadczeniami, które choć z pozoru dobre (jak sukces, czy spełnienie w miłości, zarabianie większych pieniędzy, wyniki w sporcie, waga, wygląd, etc.) dla naszej podświadomości na podstawie wcześniejszych zapisów mogłoby stanowić zagrożenie, jak np. rozczarowanie, ból wynikający z niespełnienia pragnień, odrzucenie, etc.

⭐ Co wtedy się dzieje?

Na poziomie świadomym robimy wszystko, co w naszej mocy, by otrzymać to, co chcemy, więcej się uczymy, więcej pracujemy, więcej od siebie dajemy i nawet jeśli na moment już poczujemy, że właśnie udaje nam się zbliżyć do naszego celu, za moment dzieje się coś takiego, co przywraca nas do poprzedniego stanu, dla podświadomości bezpiecznego. My zaś nie znając mechanizmów, strategii naszego umysłu, nie umiemy sobie tego wytłumaczyć i zaczynamy tracić wiarę w siebie, przestajemy ufać swoim możliwościom, światu, tracimy pewność siebie i najczęściej poddajemy się.

Jest i dobra strona 😊

To wszystko można zmienić, transformować poprzez pracę z tą częścią naszego umysłu – podświadomością. Porażki i sukcesy są zakodowane w naszej świadomości. Podświadomość pamięta wszystko, także porażki i nawykowe działania, które nie służą osiągnięciu naszych świadomych celów.

Regresja, wykonywana w trakcie głębokiej pracy z podświadomością, pozwala „zneutralizować”, zmienić zapisy w podświadomości, wyciągnąć z nich mądrość i zasoby. Można nasz umysł zaprogramować na sukces i osiąganie pożądanych rezultatów. Robimy to poprzez oczyszczenie blokad, a następnie zaprogramowanie umysłu poprzez wyobrażeniowe stworzenie obrazu i emocji (inaczej myślokształtu o pozytywnym przebiegu zdarzeń) z uzyskaniem pożądanego rezultatu.

Ten proces jest skuteczny  ponieważ podświadomość nie odróżnia fikcji i faktów – przyjmuje wszystko to, co zostanie jej przekazane w odpowiednim stanie świadomości. Nasza podświadomość nie ma funkcji analizy, którą cechuje się umysł świadomy. Oznacza to, że tak, jak nosimy w sobie programy niespełnienia i porażki, tak samo możemy stworzyć nowy, wspierający nas pogram osiągania pożądanych rezultatów. I to właśnie robimy w trakcie głębokiej pracy z podświadomością (hipnozy).

Oczyszczamy blokady i niesłużące już dłużej Ci wzorce, i programujemy umysł na pożądane rezultaty.

Jeśli masz gotowość na trwałą zmianę, pracuj z podświadomością i gwarantuję Ci, że otrzymasz pożądane rezultaty. 😊
A przecież dokładnie o to nam chodzi.

Jeśli chcesz od życia więcej i pragniesz doświadczyć nareszcie trwałych i efektywnych zmian, porozmawiajmy: https://calendly.com/urszulazjaworska/konsultacja

Sukcesów, spokoju i spełnienia!

Z miłością,

Urszula


 

[/et_pb_text][/et_pb_column][/et_pb_row][et_pb_row _builder_version=”4.19.0″ _module_preset=”default” global_colors_info=”{}”][et_pb_column type=”4_4″ _builder_version=”4.19.0″ _module_preset=”default” global_colors_info=”{}”][et_pb_wc_related_products product=”549″ posts_number=”2″ _builder_version=”4.19.0″ _module_preset=”default” custom_margin=”19px|||||” global_colors_info=”{}”][/et_pb_wc_related_products][/et_pb_column][/et_pb_row][/et_pb_section]

Tags


You may also like

Miłość, radość i blask

Miłość, radość i blask

Your email address will not be published. Required fields are marked

{"email":"Email address invalid","url":"Website address invalid","required":"Required field missing"}

Get in touch

Name*
Email*
Message
0 of 350